• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Panická porucha a pôrod. Ako ste to zvládli?

7. júna 2017 
Baby je tu niektora z vas co caka babatko a ma panicku poruchu???alebo porodila s tuto diagnozu?
2. máj 2016 o 13:48  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (13. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminka12345 napríklad aj ja
2. máj 2016 o 14:40  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lumebb a ako to prezivas mas aj lieky?
2. máj 2016 o 14:43  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (13. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka12345 ja keď som otehotnela už som lieky nemala, asi pol roka som bola bez liekov. Ale nebola som ešte Ok, tak som predychavala ako má učili. Tehotenstvo ale bolo úplne v pohode, hormóny so mnou zatocili trošku viac asi okolo toho 3-4 mesiaca, to som bola dosť uzkostliva, ale možno to bolo aj tým že som odišla do zahraničia a všetko bolo pre mňa nové, tak som sa dosť bála čo a ako. Ale musím povedať, že po tom už som sa cítila super, dokonca sa mi v tomto smere polepsilo. Pôrod bol dosť ťažký, ale nie koli uzkosti. Malinky sa zasekol a už to vyzeralo všelijako. Ale aj počas pôrodu som bola v celku kľudná, lebo to sa proste tešíš na toho krpana. No a potom už nemáš čas myslieť na nič iné. Všetok čas venujes bábätku, keď sa na teba usmeje, dokonca ešte aj keď plače tak cítiš takú radosť, že he krásne, zdravé. Takže klop klop zatiaľ je to všetko OK, ale ako povedala moja psychiatricka už to nikdy nebude také ako predtým, lebo už vieš čo to je keď príde a budeš vedieť čo robiť. Keď to u mňa vypuklo bolo to veeeeeelmi zle, takže nikde nie je napísané, že to nebude lepšie. Bude keď uvidíš ten uzlicek na tvojej hrudi. A žiadna poporodna depky nič. A dokonca poznám babu, ktorá stopla lieky hneď keď zistila, že je tehotná a všetko zvladla. Pôrod bezproblémový.
2. máj 2016 o 16:54  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminka12345 aj ja mám panickú poruchu, hneď keď som sa dozvedela že som tehotná stopla som liek.Teraz som v 19 týždni.Ak chceš môžme súkromne popísať. :wink:
7. jún o 07:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok