Panický atak v tehotenstve

daranka18
7. sep 2022

Dobrý večer,som v 15 tt a práve som dostala panický záchvat (mám dignostikovanu panicku poruchu) ,ťažoba na hrudníku,trás, závraty,pocit že zomieram. Môžem si niečo dať? Doma mám ešte frontin a sertralin. Skúšam aj dýchať ako na terapiach,no nezaberá. Ďakujem

vanda323
7. sep 2022

@daranka18 Ahoj, zažila som to v tehu x krát ak máš doma magnosolv alebo nejaké magnezko daj si..a mne MUDr vždy povedala že keď cítiš že sa nevieš ukľudniť treba si dať niečo na ukľudnenie ja som brala v tehu oxazepan

vanda323
7. sep 2022

@daranka18 A inak mne pomáha keď si hruď potriem Alpou....taká zima má ako keby preberie

luccija
7. sep 2022

@daranka18 vysadila si pred tehotenstvom antidepresiva?teraz magnezium a poradit sa s psychiatrickou co dalej.Su lieky, ktore sa mozu aj v tehotenstve ci AD ci ukludnovaky

lienkatulipan
25. sep 2022

Ahojte. Dievčatá, uživate počas tehotenstva antidepresíva? Som v 20 týždni tehotenstva, pred tým som uzivala Alventu, ale ta sa v tehotenstve nesmie, tak hneď ako som sa dozvedela, ze som tehotná, tak som ju vysadila. Doteraz som sa citila ok, ale posledné dni mam tlak na hrudi a búšenie srdca a takto mi vzdy začínala depresia a úzkosť 😢 zajtra idem volať doktorke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre