Permanentná bolesť brucha v 19. týždni

silva111
14. máj 2023

Dobr den, som v 19tt, od piatka mam permanentnu bolest podbruska, skor na pravo. Prirovnala by som to asi k silnejsim menstruacnym bolestiam. Pri lezani to boli asi najviac. Miestami sa to neda vydrzat. Stale predychavam. Noci vobec nespim kvoli tomu… je to normalne? 🫣
Dakujem 🙏🙏

veselo_neveselo
14. máj 2023

Pozri, ked sa musis pytat, tak normalne to nieje. Bez za doktorom, nech ta pozru, moze to byt kopec veci...ja by som s tym sla aj na urgent, ked sa ti neda ani lezat.

diaalex
14. máj 2023

@silva111 mala som to isté, šla som na pohotovosť a tam mi povedali, nech si dám magnezium

tinka_1807
14. máj 2023

@silva111 Môže to byť banálny dôvod ako roztahovnaie maternice a natahovanie šľachy, ktorá ide na boku brucha. Ale môže to byť aj nieoc vážnejšie. Je pravda, že v tomto období bábätko naberá na veľkosti a teda aj maternica sa výraznejšie zvacsuje a to môže boliet. Možno skús to magnézium, či to utlmí, alebo nie. No možno by aj bolo fajn ísť to skontrolovať, najmä ak to máš už od piatku a je to tka silné, ze nedokazes spat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre