Pichali ste si Clexane?
Ahojte babenky.Ja som si mala pichat Clexane od 20 tyzdna ,ale zacinam si to uz pichat od 9 tyzdna lebo mam strach aby sa nieco neskomplikovalo. Da sa to zvladnut? dakujem
Ahojte babenky.Ja som si mala pichat Clexane od 20 tyzdna ,ale zacinam si to uz pichat od 9 tyzdna lebo mam strach aby sa nieco neskomplikovalo. Da sa to zvladnut? dakujem
ahoj ja si picham asi tak od 5 tyzdna.Teraz je to uz v pohode,ale zo zaciatku boli aj modriny.Ja si picham skor do boku brucha a ihlu dam vzdy sikmo a nie rovno.Niekedy ani necitim,ze som si uz pichla.A to hovorim vazne.neboj zvladnes to 😉