Pichanie a bolesti v slabinách v 13. týždni

bebicka89
20. apr 2017

Ahojky.. Včera som bola na 1poradni.dostala som tehu knižku. A večer to začalo. Pichanie v slabine a dokonca aj po vedla pyskov, bolesť a taky tlak na pysky. Konečne som prestala zvracat a teraz toto. Brucho ako vyslovene kde mám maternicu je to ok,neboli ani krče nemám. Cítím také pichanie, tlak. Prestane to samé, rozchodim to alebo keď si lahnem... Nechcem zasa k dr. aby nemyslel že hysterčím. Je to prvé tehu. Vďaka

maslenka47
20. apr 2017

Nechod k doktorke. Radsej nech si na modrom konovi myslia, ze hystercis, ako by si to mal mysliet tvoj osetrujuci lekar o.O A hlavne my ti na to predpiseme urcite lepsie lieky ak je to napriklad mykoza a pod...

bebicka89
autor
20. apr 2017

Bola som u dr včera a predvcerom na 3D sone a všetko je OK. Mykoza ne lebo to nervrbi a nepálí a nemám vytok

tomasko27
20. apr 2017

@bebicka89 Ahoj tie tlaky budu aj nadalej a budu sa zvacsovat lebo babo ako bude rast bude to tlacit a tie slabinach bude tiez,ja som to mavala ked som sa chcela postavit a dr hovorila ze tie spony co drzia maternicu sa natahuju a potom to preslo a prisli zase ine veci 🙂

bebicka89
autor
20. apr 2017

@tomasko27
No cize to je roztahovanie panvy a natahovanie tych vazov a svalov hej? To som si myslela lebo ked aj včera aj predvcerom sono asi by mi povedali keby boli daco v neporiadku. Vdaka

tomasko27
20. apr 2017

@bebicka89 No to este budes do konca tehotenstva citit,a ku koncu ked babo padne dole to bude este viac tlacit takze to bude take intezivnejsie.Bola si na sone a urcite ta dr vysetrovala a keby nieco bolo tak by to zistila.

momi1_1
20. apr 2017

Ak máš zlý pocit, tak by si mala ísť k doktorke. Tu ti to žiadna z nás nevyšetrí ani presne nepovie, z čoho by si taký pocit mohla mať. Takéto veci by sa tu podľa mňa ani riešiť nemali lebo zbytočne strácaš čas tým, že čakáš, že ti tu dá niekto presnú odpoveď z čoho by si to mohla mať

bebicka89
autor
20. apr 2017

Ok bola som bo dnes aj tak poradna takže tie pocity musí mať na svedomi zvacsujuca sa panva a vazy sa natahuju. Som útla a mala panva a maternica je uz tesne pod pupkom preto také pocity. Babo ok až hyperaktivne. Mam oddychovat ale zároveň striedat s prechádzkami na cerstvom vzduchu. A ked to bude dlhšie neprijemne len zmenit polohu. Do 15-16tt to má prestat, ale dodal že na chvilu 😀

tranquillo
20. apr 2017

@bebicka89 potom ťa zas začne bolieť panva odspodu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre