Pichanie injekcií počas tehotenstva. Kedy ste začali?

monikanika
5. máj 2012

Chcem sa Vas opytat. Strasi ma to lebo az o tyzden idem k lekarke na hematologiu lebo pravdepodobne si budem pichat injekcie ,ale obavam sa toho ci to uz nebude neskoro ☹ ☹ ☹ pokial pridu vsetke vysledky aby som neprisla o babo. som v 8 tyzdni. Ked som chcela ist skor tak lekarka mi povedala ze staci ak otehotniem a potom ma posle na hematol. Beriem iba kyselinu listovu staci to? dakujem babenky

oriesokm
29. máj 2012

@monikanika ahojkaj 🙂 tak ako dopadli odbery? ja verim, ze bolo vsetko v poriadku 😉 Ja som bola vcera na kontrolnom utz. minule bolo vidno len bublinku a teraz sme mali zltkovy vak a malinkaty fliacik s blikajucim srdieckom. uzasne uplne. Sme sice len v 6 tyzdni, mala som posunutu ovulku, ale zatial to bolo fajn. tak dufam, ze to takto vydrzi 🙂 Napis ako si dopadla, ked budes mat cas

monikanika
autor
30. máj 2012

@oriesokm ahojky. Na odbery som nestihala ten 3D ULTRAZVUK v prvom trimestri asi vynecham.nestihnem som na dovolenke dufam ze vsetko bude ok. no a u lekarky na ultrazvuku bolo super. bala som sa ci malicke uvidim a je to uzasny pocit ako uz ruckami pohybuje manzel bol velmi stastny ked to vydel.Mam aj fotecku nadhera.a terminik mam 21.12 najkrajsi vianocny darcek po tolkych trapeniach.modlim sa aby sme boli v poriadku. 🙂 🙂 🙂

oriesokm
5. jún 2012

@monikanika silno drzim palce!!!! a peknu dovolenku prajem

barborapol
9. aug 2012

caute, chcela som sa spytat, pycham si clexame 2000 a dost spinim, lekar povedal, ze je to sposobene liecbou, ze sa nemam strachovat. Pokial nezacnem silno krvacat tak tam nemam ani chodit. az ked budem mat poradnu 5.9.. Pri poslednom ultrazvuku bolo vsetko v poriadku. Mali ste s tym skusenosti ako ja? Dakujem za odpoved.

milagros
22. nov 2012

@eva76 a ku ktoremu dr.si chodila?

eva76
22. nov 2012

@milagros
ahoj ja som chodila k Dr. Pavlíkovej - hematológia Antolská.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre