Pichanie v brušku v 36. týždni

26kaja12
19. máj 2013

Ahojte dievcata, prave dnes som zacala 36 tyzden a vnoci som sa zobudila na to ze ma neskutocne picha v brusku. Nedalo sa mi zaspat asi 2 hodiny. potom som ako tak zaspala a rano ked som sa zobudila tak som to pichanie citila uz hore v brusku. Mate s tym prosim vas niektora skusenosti? mam sa obavat a ist na pohotovost? pohyby citim. dakujem za zakzdu odpoved

yarnie
19. máj 2013

Ja by som išla.

0550
19. máj 2013

radšej 100 krát zbytočne ako raz neskoro týmto som sa riadila celé tehotenstvo ja som na pohotovosti a u doktora bola asi milion krát kým som neporodila 🙂 Strašne som sa bála o malinké. Moja rada chod pre svoj pokoj 🙂 šup šup nič za to nedáš

tinuska4
19. máj 2013

jednoznacne ist do nemocnice, ja som mala bolesti, a az na druhy den ma donutili ist do nemocnice (lebo ja som si myslela ze to nic nie je a nebolo to tak), kde si ma aj potom nechali...v ziadnom pripade sa nestrapnis ani nic podobne, radsej ist ako vobec neist,lebo v tomto ti nikto neporadi na nete! uz nech si tam! :o))))

26kaja12
autor
20. máj 2013

Dakujem dievcata, isla som teda na pohotovost. Mala som protekcne vybavene CTG a chvalabohu vsetko je ok 🙂 keby nejdem tak asi ani nespim. fakt asi radsej 100x zbytocne ako raz nesskoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre