Pichanie v pošve na začiatku 37. týždňa

aduskapo
23. máj 2013

Som na začiatku 37. týždňa tehotenstva pri pohyboch drobca cítim výrazné pichanie akoby v pošve. Občas ma pichá v pravom boku...čo to môže byť??

barboritta
23. máj 2013

@aduskapo ja to mám tiež,to hlavička tlačí a preto to pichá.ja to cítim ked sa maličká hýbe

dejka77
23. máj 2013

@aduskapo Babo ti tlaci hlavickou preto to citis. Aj ja som to tak mala pri druhom tehotenstve.

jana4477
23. máj 2013

@aduskapo Ja som presne ako ty, na začiatku 37 tt a mám presne to isté, akoby ma niekto zospodu pichal ihlicou. Už sa mi to pred pár týždňami objavilo, potom to ustalo a dnes znova. Na kontrole som bola pred dvomi dňami a doktor povedal, že bránku mám úplne zatvorenú, tak si myslím, že by som sa tak rýchlo nezačala otvárať. Asi je to takto ku koncu tehu normálne. Ja som sa ale naplašila či ma to nemôže pichať jazva na maternici po prvej sekcii.

adkasmolka
23. máj 2013

Babo Ti tlaci na spodok maternice.Moze byt uz aj nizko.To je pred porodom normalne. Ja som to mala od 35tt,nic prijemne 🙄

zuzka444
23. máj 2013

@aduskapo ahoj...aj ja to mam uz dlhsiu dobu..vazne nic prijemne ale tak vydrzat sa to da :D...aj na vysetreni mam vzdy vsetko ok ani sa neotvaram nic.a zevraj to je to ze babo ma uz malinko miesta a hlavickou tlaci na krcok....neboj sa je to normalne 🙂

zdenkahu
17. máj 2021

Ahojte, aj ja to mám a dosť silné, akoby mi niekto prešiel žiletkou tam dole 🤦‍♂️... Som v 37.týždni a malý sa strašne pučí a hýbe... Brucho mam stále samú hrču.... Tak dúfam ze je to normálne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre