Po užívaní magnezia mi je zle, mám ísť k dr?

luciafrylova
24. aug 2019

Ahojte Mamičky potrebujem radu. Čakám druhé som v 17 tr vcera som bola u lekára a sťažovala som sa a kríze ktoré ma neskutočne bolia. Predpísal mi magnézium len od rána mi je asi s toho zle lebo inak my nebyvalo zle. Neviem co mm robiť ci vylwzat celý deň alebo ísť na pohotovosť ďakujem vám veľmi krásne. LUCIA

klaudia_kaja
24. aug 2019

Nemyslím si, že je to z magnezka, ale môžeš mať problém s tlakom, alebo začínajúcou virózou, rozhodne, ak nemáš nič dôležité na práci skús to vyležať

evitka83
24. aug 2019

@luciafrylova hlavne vela magnezka znizuje tlak a moze robit problemy s travenim. Ako prvu pomoc by som si dala tie naplaste od bolesti s diclofenakom. Poradila mi gynekologicka, tiez mavam tie problemy. Hrejive by som na krize teraz nedavala. Ja mam velmi dobru skusenost s esencialnym olejom deep blue z doterry. A ja chodim pravidelne k fyzioterapeutovi na cvicenie a kombinacie s masazou, ja mam vyblokovane krize a lopatku. Treba hladat fyzio co ma skusenosti aj s tehu babami, za mna neskutocna pomoc. Este ma napadlo, ze na uvolnenie mozes guajacuram, je volnopredajny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre