Pocit hrče v krku v 11. týždni

zuzugal
14. mar 2016

Ahojte tehuľky 😎 . Nemala ste niektorá problém resp. pocit hrče v krku popri nevoľnostiach?. Som v 11tt., začalo mi to zhruba pred týždňom. Mám celodenné nevoľnosti ☹ , aj keď stále niečo zjem , inak by som už zvracala... Pálenie záhy nemám, resp nepoznám čo to je za pocit...často sa mi ale odgrguje a mám pocit ťažoby na žalúdku :(
poradte mi prosím čo na to...ja len dúfam že to nie je štítna žľaza 😒

luss87
14. mar 2016

Ahoj...mala som to iste a este k tomu aj zadne hlieny z ktorych ma napinalo...mne to preslo same od seba asi v 14-15tt a palenie zahy mi zacalo okolo 7 mesiaca

kiwi82
14. mar 2016

može to byť šítna žľaza, kľudne, aj ja mám zníženú funkciu. nie je to nič tragické. neboj, treba navštíviť endorkinologa a zoberie ti krv na hormony štítnej žľazy a urobí ultrazvuk. ja mám na štítnej uzol a ten ma zvykne niekedy tlačiť. nezanedbaj to. určite chod, nasadia ti lieky, aj ked to nemusí byť štítna ale pre istotu by som išla.

zuzugal
autor
14. mar 2016

@kiwi82 ja ak mám štítnu tak skôr zvýšenú činnosť, som dosť chuda a poplašena 🙂))).. Idem na kontrolu 22.3 na prvé odbery.. Tá snáď to stačí.....

zuzugal
autor
14. mar 2016

@luss87 noo aj hlieny mám :( brrrrrr.... Bodaj by to prešlo skôr 🙂 ďakujem ti

zuzugal
autor
14. mar 2016

Nikto viac nepodarí? :(

zuzugal
autor
14. mar 2016

Nikto viac neporadí?:(

qwertxy
14. mar 2016

skus pit mineralku Fatru - mne pomohla a pred tym ako som vstala z postele som si dala zopar piskot, vzdy som mala nachystane na nocnom stoliku - zmienilo to nevolnosti aj tu "hrcu" v krku

cottoncandy
14. mar 2016

Ja som mala presne toto, úplne rovnaké príznaky. Tá guča bola príšerná, mala som pocit, že sa zadusím. A vykľul sa z toho helikobakter, musela som sa liečiť.

zuzugal
autor
15. mar 2016

@cottoncandy a to si bola aj na hadičku do krku?? :(... Ja som na tom bola raz.. No teraz by som to nezvládla...

cottoncandy
15. mar 2016

@zuzugal nie, dá sa to zistiť zo vzorky stolice úplne spoľahlivo

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berenika39
25. feb 2020
cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domi2302
21. nov 2021

@cottoncandy ahoj a akú liecbu ti nasadili? Bola si tehu? Ja som v 4.mesiaci, tiez mam helikobaktera a velke tazkosti. Odbili ma vsade, ze s tým nič a mam vydrzat do pôrodu, ale predo mnou este dlha cesta a chcem uz normalne fungovať. Ďakujem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre