Pocit svalovice v 16. týždni

eevviittaa
26. apr 2013

ahoj baby chcem sa vás spýtat som prví raz tehotná som v 16tom týždni a stale chodim do práce a vpoctate som stale vpohybe aj ked sa snažim mat svoje tempo musým robit to je jasne že tam nemožem sediet pracujem totiž v sklade a nieje to sedava praca. Vposlednaom čase mam take pocity ako by som mala svalovku na brušku tak ma to taha a neviem či je tonormalne abo nie večer mavam krče vnohach ale to som mavala aj pred tehotenstvom no a teraz aj ten pocit svalovky bojim sa či to nemože byt tvrdnutie bruch lebo nikdy som to nezažila poradte prosim Evina

zivika
26. apr 2013

@eevviittaa trvdnutie bruska ti ni je, to je nebolestive...najskor to bude len roztahujuca sa maternica, to moze niekedy tahat aj zaboliet...ale v najbizsej poradni to spomen gynekologovi, ak mas namahavu pracu, je mozne, ze ta vypise na PN...alebo aspon skus poziadat zamestnavatela o castejsie prestavky a ak by sa dalo, co najmenej namahavu pracu

eevviittaa
autor
26. apr 2013

ahoj dakujem no ja sa chystam o tom povedatlekarovi no najblišiu kontrolu mam až 22.maja tak som radšej napísala aby som bola spokojnejšia aj ja dufam že to nič zle neni len svoje pocity namam s čím porovnattak preto

zivika
26. apr 2013

@eevviittaa ved pokila by si sa necitila dobre, kludne chod k dr. aj skor ako do poradne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre