Podozrenie na čierny kašeľ v 32. týždni

upam
2. dec 2013

pokasliavam vyse tyzdna a prisli mi vysledky z krvi ze mam hranicne hodnoty na cierny kasel a mam ist na infektologiu zistit co dalej - neviem co s tym - velmi sa mi nechce stravit cas medzi ludmi krtori takisto mozu mat bohvieco v cakarni na infektologii koli tomu aby mi povedali napr ze sa musia opakovat testy alebo ze to nie je tak zle aby sa museli davat antibiotika - mala ste niektora podobny problem?

katy1979
3. dec 2013

chod ale skus sa objednat na presny cas ci na zaciatku ci konci ordinacnych hodin. A neboj su aj lieky ktore mozes aj pocas tehu aby neublizili

stanislavao
3. dec 2013

@upam treba sa objednat na presnu hodinu, aby ste tam nemuseli sediet neviem kolke v cakarni.

upam
autor
4. dec 2013

@stanislavao bouzial volala som tam a kedze to nie je sukromna ordinacia objednat sa vraj neda a ze mam sice povedat ze som tehotna ale ze maju vela - skoda reci

stanislavao
4. dec 2013

@upam tak to je blbost, objednat sa da vsade. sice sa to plati, ale este som sa nestretla s tym, ze by sa nedalo objednat za poplatok na urcitu hodinu.

lenkadlo
4. dec 2013

V cakarni nech caka niekto namiestto teba ak to fakt inac nejde. Cakaj niekde mimo ze tam len vbehnes k lekarovi ked uz budes na rade. Ine ma nenapadlo, potom uz len skusti hladat v inej nemocnici, v inom meste. Vela stastia.

upam
autor
4. dec 2013

@stanislavao ja som sa tiez cudovala ale je to tak. Sedim v cakarni ani sa mi nepodarilo dat srstricke papier alebo povedat otehotenstve. Vyjde a hned zajde. No kramare ako vzdy ked som tu bola nesklamali systemom a pristupom

upam
autor
4. dec 2013

@lenkadlo sestricka ani neberie karticky vopred tak sa bojim ist von abya nepredbehli - vsetci su nervozni dlho cakaju. Nejaku pani vraj pred chvilou brali na izolacku do nemocnice tak super ked tu predtym sedela v cakarni nejake 2 hodiny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre