Polyp na krčku maternice počas tehotenstva

30. jan 2021

Ahojte, mali ste niektora polyp na krcku v tehotenstve a odpadol sam?

majamat
30. jan 2021

ja som nemala v tehu a nie na krcku,a le v posve, v jazvach, co som mala po porode. som si myslela, ze to tie jazvy mi stale krvacaju,s tale ma tam neico drazdilo., tak som sla k dr. az 10m po porode. a teda on mi ho odstranil. sam neodpadol.,

autor
30. jan 2021

@majamat aha, a ked ti ho odstranili, krvacala alebo spinila si este potom?

vierocka888
30. jan 2021

Mne sa vytvoril pred umelým oplodnenim a bol z hormónov. Stale krvacal, no keď som v 10tt vysadila estrogen, polyp sam zmizol a od vtedy je všetko ok

majamat
30. jan 2021

asi nie. e mozne, ze po gyn. vysetreni som hned vtedy mala nejaku skvrnku na intimke, ale vyslovene, ze by som nejak vlea spinila, ci krvacala, to vobec.,

nene1133
30. jan 2021

ja som zacala v 4.mesiaci trochu na ruzovo spinit a dr mi nasiel polyp na krcku.kedze som mala dobru cytologiu a prestalo to spinit tak neriesil uz dalej.pri porode uz polyp nebol,takze sam zmizol.

lubhomira
30. jan 2021

Ahoj, ja som aktuálne v 34. týždni a našli mi ho na krčku myslím v ôsmom, keďže som začala krvácať... môj lekár čakal, či sám neodpadne, ale keďže začal časom rásť a mohutnieť,tak mi ho v nemocnici chirurgický odstránili pod celkovou anastézou a odvtedy mám pokoj 😊🍀

petra098
16. apr 2021

@lubhomira a krvacala ste až do pôrodu ? A aké lieky ste brali ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre