Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Popálené bruško od fénu v 27 týždni

andreyka14
29. jan 2013

ahojte mamicky, fenovala som si vlasy a vyklzol mi fen z ruky ako padal tak sa mi dotklo to teple ,,zeliezko,, brucha. nemam tam ani ruzovy flak len som sa nalakala ako sa to teple dotklo koze. moze sa nieco stat babetku?som v 27tt

lea641981
29. jan 2013

nie nemoze neboj sa 🙂 ale davaj si pozor 😢

chrissa
29. jan 2013

ahoj, ja som si v 36.týždni popálila bruško žehličkou, mala som tam aj fľak. Na začiatku tehotenstva som si zase veľmi nepekne popálila ruku v elektrickej rúre, vtedy mi povedali poverčivé baby, že bábätko bude mať na telíčku nejaký pigmentový fliačik. Chlapček sa narodil zdravý a má na telíčku dve malé pigmentové škrvny. Ale to som mala aj ja, podľa mňa je to skôr zdedená porucha pigmentácie, ako dôsledok popálenín. Neboj, bábo je dobre chránené v tvojom brušku 🙂

rakywanda
29. jan 2013

Napada ma vselico,ale nebudem hnusna...babatko je v poho,toto mu urcite neublizilo

elen2
29. jan 2013

Neboj urcite je Babetko v poriadku..ja ked som bola v 20tt a v 35tt..tak ma potriasla elektrika..a vsetko je v poriadku..

adamica
29. jan 2013

Ja som sa obarila horucou vodou v 5 mesiaci tehotenstava, . Varila som v tlakovom hrnci a vyletela z neho pokrievka a mna obarila ta horuca voda. Bol to svadobny dar. Ako sa neskor zistilo, nebol hrniec v poriadku. Popaleniny 2 stupna na 12 % tela, na prsiach aj bruchu. Polezala som si v nemocnici a az do porodu som sa obavala, ake to bude mat nasledky . Ale nastastie bolo vsetko v poriadku a mne sa narodili krasne dvojicky- dievcatka. 🙂 🙂 🙂

katia7
29. jan 2013

@andreyka14 neboj ja som si toto tehu uz aj vriaci olej splechla na brucho a nic sa nestalo, teda nastastie len dve kvapky ale mala som tam aj pluzgieriky a vsetko ok 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli