icon

Potrat v dôsledku zlyhania placenty: Máte skúsenosti?

Dnes o 14:58

Ahojte dievčatá zažila som potrat v 2 trimestru skrz zlyhania placenty - nulový tok.. mala niektorá podobné komplikácie s placentou a donosila ďalšie dieťa?

anonym_def3bf
Dnes o 17:41

Nemam skúsenosť
Iba viem, že kazde tehotenstvo placenta môže byt inde uložená a asi teoreticky môže to mať vplyv na tok alebo kvalitu?
Prvé tehotenstvo som mala dole placentu a tiez bol potrat
Druhé tehu bola v predu a všetko ok