Pozitívny screening rázštepu nervovej trubice a downovho syndrómu

natalka225
14. jan 2020

Screening raštepu nervover trubice a downovho syndrómu

denden77
14. jan 2020

@natalka225 asi by bolo vhodne polozit konkretnu otazku 😎

natalka225
autor
14. jan 2020

@denden77 som dost smutna pretože mi vyšiel pozitivnyskrining Na razštepu nervovej trubice a downovho syndròmu doktor ma posiela na tu genetiku velmi sa bojim prosim ked ma dakto stim dajake skusenosti napište mi . Dakujem

denden77
15. jan 2020

@natalka225 skusenosti tu maju baby habadej.. je tu na tuto temu XY diskusii 😊 keby si nenasla co hladas, staci sa skusit konkretne spytat 😊 drzim palec 🍀

monicka79
16. jan 2020

@natalka225 osporucam ti čím skôr dat urobiť trisomy testy ak máš 350 eur, ja som mala podobný problém, tieto testy to vylúčili, sú presne na99, 96%. Potom som ešte išla na morfologicke sono do Martina, doktorovi Grochalovi, ten vylúčil tiež tieto poruchy, takže to ze máš zle Triple testy ešte nemusí nič znamenať. Mne to vyšlo zle kvôli vysokému veku, ale skreslené to aj u mladších, stačí ze ti doktor o pár dní neskôr vezme krv a už sú iné výsledky. Tieto testy sú veľmi nepresné.

mon895
16. jan 2020

Ja som mala pravdepodobnost 1:16 na razstepy a maly je zdravy. Nemala si hematom alebo nekrvacala? U mna skreslene vysledky sposobilo krvacanie drzim palce nech je vsetko ok

natalka225
autor
16. jan 2020

@mon895 ja som nekrvacala ani nič podobne

natalka225
autor
16. jan 2020

@monicka79 mna posielaju natu genetiku a chcem sa objednaj u doktora Grochala. Cele dni len plačem bojim sa ale verim že to dopadne dobre

monicka79
16. jan 2020

@natalka225 objednaj sa čím skôr, robí soboty aj nedele

natalka225
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre