Pozitívny Trisomy test - negatívna amniocentéza

maca2017
30. máj 2017

Ahojte. Má niektorá z vás skúsenosť s tým, že jej vyšiel pozitívny Trisomy test a následná amniocentéza bola negatívna. Mne vyšiel pozitívny Edwards ☹

salome1377
14. feb 2024

@aloeverka drzim palce aby bolo, ja som mala pozitivne vsetko co sa dalo

aloeverka
15. feb 2024

@salome1377 ďakujeme. Držíme palce tiež!. Vyšlo nám to tiež pozitívne, bohužiaľ.... Ďalší Trisomy ukázal 1:3... Pred tým to bolo 1:300... Tak nevieme . Ideme na prerušenie. A potom ďalšie IVF.

salome1377
16. feb 2024

@aloeverka aj ja idem zial na upt, v pondelok ,strasne sa bojim 😭

salome1377
16. feb 2024

@aloeverka bola si aj na amniocenteze? ja ano

aloeverka
16. feb 2024

@salome1377 áno boli sme na amniocentéze. Nebolo to nijak hrozne. Iba taký tlak, inak všetko v poriadku. Nám to bohužiaľ potvrdila tu diagnozu. Držíme palce, nech ti vyjde všetko v poriadku.

pufflerka
17. feb 2024

@aloeverka tiez sme tym presli v 2017 v decembri patayou syndrom nech mate rychlo za tym v lete 2018 sme ostali opat v ocakavani s v marci 2019 sa nam narodil zdravy syncek.vydrzat ten porod viem ze je to najtazsi den asi v zivote ale potom nezatrpknut vyplakat sa opit sa cokolvek treba vyzurit a sup sa dat do poriadku kazdy den vychadza slniecko a to krasne pride 🙂

salome1377
18. feb 2024

@aloeverka nevyslo zlaticko, :( zajtra idem na vyvolanie porodu 😭😭😭 srrasne sa bojim co ako bude prebiehat... kludne napis do spravy ked budes chciet

salome1377
18. feb 2024

@pufflerka super aspon tvoj pribeh ma pekny koniec 🙂 ako to vsetko prebieha? napises mi ss?

aloeverka
18. feb 2024

@salome1377 nemá. Fnuk... Ideme zajtra na prerušenie.

aloeverka
18. feb 2024

@salome1377 môžme si vzájomne držať palce. So mnou bude manžel celú dobu v nemocnici. Držíme ti alebo Vám palce. Zajtra ráno o 7:00 máme nastup do nemocnice. Potom vyvolanie.. ah.. snáď to pôjde hladko a rychlo

lolko_lenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pufflerka
18. feb 2024

@aloeverka som s vami nech to mate rychlo za sebov

salome1377
19. feb 2024

@aloeverka v ktorej nemocnici si??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre