Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prechladnutie či chrípka v 8. mesiaci tehotenstva

siska765
10. dec 2014

Ahojte, chcem sa opytat , ci ste niektora bola chora koncom tehotenstva, kedy ist k lekarovi ,teda pri akej teplote a pripadne ake tabletky si mozem okrem Paralenu dat a ci to nie je skodlive pre babo.Momentalne nie som chora, ale manzel je a aj ked sme teraz kazdy v inej izbe aj tak sa neda stretnutiu vyhnut v jednej domacnosti.Poradte pre pripad keby som nahodou ochorela.Vdaka

liz_lemon
10. dec 2014

@siska765 ja som bola chora asi 3x pocas tehotenstva, teplotu som ale nemala, len klasicky bolest hrdla, kasel, sopel, davala som si len homeopatika Stodal, Homeogene a Oscillococcinum, a raz mi predpisali Bioparox, inak som nebrala nic
kup si pripadne rusku

stepanka274
10. dec 2014

pokiaľ to nie je vysoko infekčné tak sa nemáš čoho báť, treba prírodné vitamíny, najmä C a keby to aj skočilo na teba, tak veľa piť čajíky a radšej volať doktorke ak by to bolo veľmi vážne. Ja mám za sebou niekoľko tehu a mala som malé deti a vždy ochoreli v zimnom období, resp. prechodovm a aj ked som sa trochu od nich nakazila nikdy to nebolo nejaké dramatické. 🙂 Želám ale nech sa ti choroba vyhne

aristka
10. dec 2014

ak ochorieš sme r dr a dať si odobrať aspoň CRP nech sa vylúči baktéria ,ktorá by ohrozila aj tvoje dieťa tj sú potrebné atb ak ide vírus lekárka ti odporučí nejaké kvapky na kašeľ tj to čo môžu maličké detičky aj čo sa týka teploty ....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli