Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problém so štítnou žľazou v 36. týždni

kikush1811
2. nov 2014

Baby, som v 36. tt a po veceroch a najma v noci ma trapi take to stahovanie hrdla, ktore je vraj typicke pri problemoch so stitnou zlazou. Podla gyn mam navstivit internistu, co aj urobim, len to chvilu trva, kym ma objedna. Mate niektora skusenost s tym, ze by tento problem po tehu odznel aj sam? Moze to mat nejaky dopad na babo a porod? Dakujem za vase rady a skusenosti.

ervenka
2. nov 2014

@kikush1811 je tu skupina SZ https://www.modrykonik.sk/group/2168/ Inak, tebe nerobili krvny test na zaciatku tehu ohladne SZ? ci sa to na SVK nerobi? Lebo ak mas naozaj SZ tak v 36tt je uz dost neskoro. A SZ je dost dolezita pre centralnu nerv. sustavu babatka... Napr. mne sa stitna "pokazila" az po tehu. A dost casto citam/pocuvam, ze prave po tehu je SZ vysilena a hodnoty su uplne mimo....

beatrice1607
2. nov 2014

Mne zistili a nasadili liecbu v 7tt.. Lieky beriem doteraz a uz asi navzdy.. Keby som nebola tehu pred par mesiacmi, ani by som o svojom probleme netusila.. 🙂
Ale stahovanie v hrdle som nemala..

mirka1083
23. jún 2015

kikush1811 mozem sa spytat ako to s tebou dopadlo s tou štitnou žlazou? presne ten isty pocit v hrdle mam aj ja, nikdy ma nenapadlo ze to moze byt štítna tak som to neriešila dlho ale dnes som sa objednala na vyšetrenie tak mam obavy. dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli