Problém so stolicou v 25. týždni

milka1533
19. júl 2013

Ahojte chcem sa opýtať som v 25.týždni a nejde mi vykakať mám s tým problém . Viete mi nejako poradiť? Ďakujem:(

eponka
19. júl 2013

Glycerinove cipky, urcite tie zaaberu na 100% , ja som mala ties problemy a toto mi pomohlo, alebo acidofilne mlieko 3,5%

katyka11
19. júl 2013

Neuzivas nahodou od lekara zelezo??? lebo to dost zapeka...

katarina1984
19. júl 2013

urcite glyc. cipok....moze sa to v tehotenstve a urcite pomze

sense
19. júl 2013

...mne pomahalo pit vela vody, a bifidusove jogurty a magnezium....

kvetka_
19. júl 2013

kup si v dmke slivkovu stavu, ucinok zaruceny 😉

trish31
19. júl 2013

@milka1533 casty problem tehotnych,skus kavu,alebo slivky s acidkom(brutal ale zabera),mne pomaha jablkovy dzus

ekka
20. júl 2013

ja som tiez vyskusala vsetko, jedine co u mna zabralo boli glycerinove cipky a psylium - kupila som v lekarni taky, co nenabobtnáva, takze ked si to dám do jogurtu vobec to nie je citit, jeden den rano zjem s jogurtom a na druhý den mam výsledok zaručení

baba12
25. júl 2013

Ja som s tym mala tiez velky problem a raz som nahodou nasla v casopise jeden super recept - do studeneho mlieka das za lyzicu ovsenych vlociek a za lyzicu klickov a nechas to cca 3 minuty odstat. Potom mlieko das varit a ked je horuce prisypes trosku krupice na zahustenie a varis, kym nemas kasu. Ja si to osladim medikom a dam trosku granka. Je to super mnamka a fakt to pomaha. Jem to kazdy druhy den a nemam ziadne problemy. A tomu ver, ze predtym, som mala ine tazkosti - az krce v bruchu.

tali2303
5. dec 2015

Ja mam opacny problem.neviete mi nieco poradit??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre