Ranka

jaja018
6. aug 2013

Ahojte baby je mi to blbe takto písať o intímnych veciach ale nikde som nenašla nič podobné. Trápila ma mykoza konečne som sa jej zbavila ale od včera ma znovu bolelo tam dole, ale tak ináč nie ako pri mykoze. Skôr by som povedala ako kebyze to mám osuchane. Nedalo mi to a preskúmala som to zrkadlom. Mám trošku scervenale pysky a na jednom pysku, ale az tak nižšie ako začína vstupu do vaginy mám takú ranku. Ako keby porezane. Neviete co by to mohlo byť? Nemal niekto niečo podobné?

mikinko223
6. aug 2013

byva, hlavne v teple. a po styku duplom

jaja018
autor
6. aug 2013

@mikinko223 styk už nebol dlhšie, co myslíš ze co by to mohlo byť?

mikinko223
6. aug 2013

ja to mavam v teple, hlavne ked mam drsnejsi toaletny papier

mikinko223
6. aug 2013

@jaja018 dam si detsky puder a do rana je ok

jaja018
autor
6. aug 2013

@mikinko223 ďakujem skúsim 🙂

pingu1
6. aug 2013

@jaja018 ja to mam po kazdom sexe

simonka93
6. aug 2013

Ahoj,sorry ze je to od veci ale je to surne... chcela by som sa opytat som v 17.tyzdni a dnes mam silne bolesti v podbrusku ake pred menstruaciou, bolest mi ide aj do krizov prossssiiim je to nieco vazne alebo je to normalne? dakujemmm

jaja018
autor
6. aug 2013

@simonka93 môže to byť iba tým ze sa rozťahuje maternica ale môže to byť aj niečo iné

wera.g
6. aug 2013

@simonka93 fakt trošku od veci, ale bleskom k doktorovi,čo čakáš, že ti tu baby napíšu, že je všetko ok? šup sa, nech sa na teba dr pozrie. Ja som vždy vravela, radšej ísť 10x zbytočne ako raz a neskoro... držím palce

m_ij_ka
7. aug 2013

@jaja018 ja som mala presne toto čo píšeš, čakala som druhú dcérku , bála som sa, doktor mi predpísal lieky len teraz si neviem spomenúť ako sa volajú, tak šup šup k doktorovi 🙂

jaja018
autor
7. aug 2013

@m_ij_ka ďakujem a nepamatas si z čoho to bolo, alebo čo to je? Idem zajtra na poradňu tak mu to poviem

m_ij_ka
7. aug 2013

@jaja018 u mňa to začalo z ničoho nič, večer mi nič nebolo a ráno som pociťovala nenormálne pálenie až také že som nezniesla na sebe nohavičky, uvarila som si aj repíkový čaj, ten som pila a robila si aj obklady repíkové, práve som ich našla na nete rosalgin som užívala

m_ij_ka
7. aug 2013

@jaja018 a ak ti môžem ešte odporučiť ten repíkový obklad si dávaj teplý , sťahuje bolesť a opakuj to aj niekoľkokrát za deň

jaja018
autor
7. aug 2013

@m_ij_ka ďakujem ten repik idem hneď skúsiť.

slozika
8. aug 2013

Toto som ja mávala v tehotenstve a aj teraz keď sú horúčavy mávam to dosť často, viem si predstaviť ako trpíš, lebo je to strašne nepríjemné... raz som to mala až tak zlé že som plakala od bolesti mala som pocit že ma dole režú so žiletkou. Lekár mi predpísal tabletky Klion a masť fugicidin, potom treba zase nasadiť čípky na obnovenie ph, gynoflor alebo niečo podobné v lekarni ti pomozu, lenže toto je len jednorázovka, na čas to pomôže a po čase sa to opäť vráti, keď máš ranky to sú jednoznačne kvasinky, ak mávaš často mykózy, myslím tým viac ako 2x do roka, treba to riešiť, je to beh na dlhé trate, prekyslenie organizmu, na nete je o tom milión článkov, treba presne dodržiavať diétu, zbaviť sa cukru atď., odporúčam prečítať... 🙂 a možno aj návšteva imunológa by nebola od veci, mne zatiaľ pomáha že som vylúčila cukor zo stravy, nedá sa povedať že totál úplne ale obmedzujem ho ako sa dá, a nejem vôbec biele pečivo. Držím palce! 😉

kikina84
8. aug 2013

@jaja018 odporucam rosalgin..volne dostupny....uzasna vec..je to trocha drahsia zalezitost ale jedno balenie zaberie 100% a zaroven aj prelieci..

jaja018
autor
8. aug 2013

@slozika uff ďakujem. No to si ma nepotešila. Teraz v tehu mám hrozne chuť na sladké. A mykozu som mala teraz prvý krát už som si myslela ze som sa jej zbavila lebo pálenie a výtok prestal. Ale nepriemne pocity su a k tomu este tie ranky. No budem musieť znovu zájsť za dr.

mikinko223
8. aug 2013

@jaja018 este ma napadlo, ze ja som mala kvasinky iba 1X v zivote a to pocas tehu, asi je v tedy ine ph v posve, ale nastastie odvtedy nic. Mala som klion ako pise slozika , potom gynoflor alebo florangin a bolo dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre