Rozťahovanie maternice po cisárskom reze

zuzulkaba
16. nov 2013

Ahojte, prosim Vas o radu.Tie,ktore ste mali sekciu a potom ste znova otehotneli,ake bolesti ste pocitovali pri roztahovani maternice?Pri prvom tehu som skoro nic necitila a teraz kazde 2-3 tyzdne mavam aj 3 dni krce,ktore mi idu do krizov a stehien,fakt silne bolesti,ze aj v noci sa zobudim a predychavam.. Tie bolesti su ako pri velmi silnej menstruacii.Dakujem velmi pekne za odpoved.

siska53
16. nov 2013

Ja som nic mimoriadne necitila,len,tak bezne,trosku bolest,ale,slabucka.

mmmj
16. nov 2013

no podla mna krce by si nemala citit, moze ta jazva boliet, ale krce? pytala si sa doktora?

sashabb
16. nov 2013

@zuzulkaba s tymto by si mala isť k Dr. nakoľko toto mi nepríde ako rozťahovanie maternice. A bolesti ako pri silnej MS to bývajú kontrakcie. Môže ti tvrdnuť brucho a zrejme bude treba nasadiť nejaké lieky 😒

sedem
16. nov 2013

@zuzulkaba Tiez si mysllim, ze toto nie je roztahovanie maternice, do krizov mi vystrelovala bolest pri kontrakciach, takze radsej by som isla cim skor k lekarovi... 😕

sedem
16. nov 2013

@zuzulkaba teraz som si vsimla v profile, ze si mala dietatko narodene v 30tt, takze bez zavahania cim skor k Dr., nechcem ta vystrasit, ale toto, co popisujes mi pride presne ako opis zaciatku predcasneho porodu

dejnas
16. nov 2013

pri druhom tehu po s.c. som nepociťovala žiadne extra bolesti...
čo na to tvoj gynekológ? ak si mu to ešte nespomínala, na Tvojom mieste by som s tým neotáľala, môže ísť o niečo iné, než o rozťahovanie maternice

blondi2
16. nov 2013

tiez som mala prvy porod sekciou a pri tomto tehotenstve vobec nepocitujem tebou opisovane bolesti. Utekaj radsej k lekarovi.

zuzulkaba
autor
16. nov 2013

@mmmj
@sashabb
@sedem
@dejnas
@blondi2

Praveze brusko mi este netvrdne a ked som takto pred mesiacom sla na pohotovost s tymto,vsetko ok, krcok v poriadku,povedali,ze to bude roztahovanie.. Potom pokoj a teraz zase..nerozumiem tomu..

sedem
16. nov 2013

@zuzulkaba Tak to neviem, co bolo za Dr. na pohotovosti, ale bolesti, ktore opisujes podla mna nijako nesuvisia s roztahovanim maternice, ja som pocitovala len take jemne pnutie v jazve, ale aj to az neskor, ku koncu tehu, tie bolesti, ktore opisujes som mala pri prvom tehu, ked som mala kontrakcie...nenechaj sa odbit, ide o tvoje dietatko, spomen to na najblizsej poradni a ak budes mat tie bolesti skor, ako pojdes na poradnu, tak opat na pohotovost a povedz im aj to, ze si uz mala babo skor narodene...drzim palce 😉

sashabb
16. nov 2013

@zuzulkaba ak maju takýto prístup na pohotovosti, tak radšej behni priamo do nemocnice

dejnas
16. nov 2013

@zuzulkaba nechcem ťa v žiadnom prípade vystrašiť, no vzhľadom k tvojmu prvému predčasnému pôrodu, choď na vyšetrenie k tvojmu gynekológovi, ktorý pozná najlepšie tvoj zdravotný stav... pre istou sa snaž mať kľudový režim, možno fakt nejde i nič závažné, ale nepodceň to radšej... držím palce! 🙂

weronyca
16. nov 2013

taketo bolesti som ja tiez nemavala, ja som skor citila dost jazvu,akoby mi ju malo roztrhat(mala som ju velmi stencenu)..ale bolesti ktore opisujes,mi pripominaju moje kontrakcie pri prvom tehu..

urcite chod k lekarovi, a ako ti pisali viacere,nedaj sa za nic odbit..zial niekedy si treba veci pred doktorm aj troska prifarbit a zvelicovat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre