Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ružový výtok v 12. týždni. Čo to môže byť?

miushik765
13. mar 2016

Ahojte maminy potrebujem poradiť. Dnes ako som bola na záchode som si ma papiery našla akoby ''krvavú cievku'' a trochu ružového výtoku. Neskôr už nič. Mohla by to byť len prasknutá cievka máte s tým skúsenosť. Poradňu mám až utorok.

jasminkaj
13. mar 2016

@miushik765 Mohla to byt len cievka samozrejme.. ale treba sledovat ci sa to nezopakuje.. Aj ja som mala najprv ruzovy vytok, potom hnedy.. nasadene hormony, no bohuzial nepomohlo ☹ Potratila som v 12tt. Tebe prajem, aby si nic podobne nezazila.. Hlavu hore, lebo fakt to nemuselo znamenat ani nic zle v tvojom pripade 😉 Odporucam nejaku hyperdavku vitaminu C, napriklad vyzmykat cely citron do pohara vody, vraj to pomaha..

mircalla
13. mar 2016

okamzite pohotovost - moze to byt nic a moze to byt aj missed, ja by som do utorka necakala

bonaqa2013
13. mar 2016

ja som to mala pri 2 tehu. ani na pohotovosti sa nepretrhnú, takže kľudne ostaň doma a zajtra k lekárovi... Raz som si volala pohotovosť - krvácala som a v tel. mi dali otázku že koľko vložiek som už použila. takže ak nie viac ako 3 tak škoda volať....

anakristina
14. mar 2016

Inak je to smutne ze to tak beru. Ja by som si uz dnes kupila duphaston a zajtra by som sla k lekarovi lebo viac nevie urobit ani on.