Ružový výtok v 12. týždni. Čo to môže byť?

miushik765
13. mar 2016

Ahojte maminy potrebujem poradiť. Dnes ako som bola na záchode som si ma papiery našla akoby ''krvavú cievku'' a trochu ružového výtoku. Neskôr už nič. Mohla by to byť len prasknutá cievka máte s tým skúsenosť. Poradňu mám až utorok.

jasminkaj
13. mar 2016

@miushik765 Mohla to byt len cievka samozrejme.. ale treba sledovat ci sa to nezopakuje.. Aj ja som mala najprv ruzovy vytok, potom hnedy.. nasadene hormony, no bohuzial nepomohlo ☹ Potratila som v 12tt. Tebe prajem, aby si nic podobne nezazila.. Hlavu hore, lebo fakt to nemuselo znamenat ani nic zle v tvojom pripade 😉 Odporucam nejaku hyperdavku vitaminu C, napriklad vyzmykat cely citron do pohara vody, vraj to pomaha..

mircalla
13. mar 2016

okamzite pohotovost - moze to byt nic a moze to byt aj missed, ja by som do utorka necakala

bonaqa2013
13. mar 2016

ja som to mala pri 2 tehu. ani na pohotovosti sa nepretrhnú, takže kľudne ostaň doma a zajtra k lekárovi... Raz som si volala pohotovosť - krvácala som a v tel. mi dali otázku že koľko vložiek som už použila. takže ak nie viac ako 3 tak škoda volať....

anakristina
14. mar 2016

Inak je to smutne ze to tak beru. Ja by som si uz dnes kupila duphaston a zajtra by som sla k lekarovi lebo viac nevie urobit ani on.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre