Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ružový výtok v 17. týždni

benshi
28. feb 2016

Ahojte.Som v 17. tt.Vcera sme mali a partnerom sex a ponom sa mi spustil ruzovy, miestami az cerveny vytok.Trvalo to asi 20 minut a dnes uz iba kvapky nachadzam.Nema s tym niektora skusenost?

chmurkaxy
28. feb 2016

Pravdepodobne to bol príliš aktívny sex na to,že si tehu. Totiž,krcok maternice je veľmi prekrveny, takže narážanue doňho spôsobilo ten výtok. Nemusíš sa báť, len to nabudúce spomeň svojmu gyneko. Možno ti dočasne neodporučí mať sex, no podľa mňa nič zlé sq nedeje.

zellvicka
28. feb 2016

No ja na druhý deň po sexe mám hnedý výtok.... Pravdepodobne sa budeme musieť sexu zriecť, lebo už sa mi to stalo 2x....prvý krát som bola u doktora, povedal, že nemám stresovať tak teraz som nešla a druhý deň vytok ešte mám nie veľa tak som v kľude a čakám kým to prejde.

benshi
autor
28. feb 2016

@chmurkaxy no citala som o tom, len ma to vyplasilo trocha...najblizsiu poradnu mam az o mesiac

benshi
autor
28. feb 2016

@zellvicka no aj ja uz teraz mam sfarbeny dohneda.. esteze som neni taka nadrzna ako niektore zeny v tehotenstve :D

zellvicka
28. feb 2016

@benshi to som aj ja rada. Ja mám poradňu 9.3. Ale doktor sa na mňa pozeral, že čo tam chcem, že veď mi nič nieje....len ja už som raz potratila tak sa bojím, ale už po prvom trimestri som sa začala trochu ukľudňovať...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli