• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Schvália mi žiadosť v poisťovni, ak mám ureaplazmu?

18. júla 2008 
Neviete mi poradit ci mi schvalia ziadost ked mi vysla ureaplazma?
13. júl 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi..a to naco potrebujes ziadost? ved nato su tabletky a tie ti predpise doktorka
13. júl 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej ale ziadost na IVF
13. júl 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepac zabudla som predtym nayísat....xixi :grinning:
13. júl 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je uz ine...neviem s tym nemam skusenosti ale podla mna si to budes musiet najprv preliecit
13. júl 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem ze sa musim liecit lenze to sa zasa len vsetko oddialuje myslela som ze pokial budem brat atb tak mi zatial schvalia ziadost
13. júl 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem...skus sa spytat bab co je tu tema o ivf....
13. júl 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik spytam sa
13. júl 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi kym nebudes preliecena tak ziadost ti neschvalia.ja sa tiez liecim a cakam uz na vysledky a liecim sa uz 2 mesiac.
15. júl 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, ja som brala antibiotika kvoli pozitivnej ureaplazme a ziadost na IVFko mi schvalili. akurat sme s lekarkou cakali, ako mi vyjdu kontrolne testy a hned ako bol vysledok negativny, zacala som stimulovat
15. júl 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
solida a poslal si ziadost s pozitivnym vysledkom?
15. júl 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi mne kvoli pozitivnej ureaplazme nedal mi ani ziadost,ze najprv sa musim preliecit,tak nechapem.v piatok budem mat vysledok a dufam,ze bude negativny.
16. júl 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi ja som mala tiež pozitívne urealplazmy a mne dal dr. zároveň žiadosť na IVF aj ATB. dokonca nepokladal za potrebné ani urobiť kontrolný odber či ATB zabrali, čo ma trošku aj hnevá ....
16. júl 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gregy a kam chodis do centra?a ziadost ti schvalili?aku mas poistovnu?
16. júl 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi, to neviem, no ale ved ureaplazmu vyliecis antibiotikami. mne sa toho podarilo zbavit po druhej davke atb
17. júl 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja nechapem,ze doki niekomu da ziadost,aj napriek tomu,ze ma ureu-ta sposobuje neplodnost a niekomu povie,ze to treba vyliecit ATB.nema na kazdeho spravny meter.
ja uz mesiac cakam na vysledky kvoli urey.stojim na jednom bode a nemozem riesit nic,kym nemam vysledky.
18. júl 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko , da sa to vyliecit ja som ju tiez mala, a okrem toho ziadost schvalena poistovnou ma trvanie na pol roka (teda lieky co ti preplaca) tak mozno preto to uz dal teraz..
18. júl 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved cakam na vysledky,brala som 2 x ATB po tyzdni,medzi tym tyzden pauza a znova.Brala som CIPHIN 500,len to cakanie na vysledok ma znervoznuje.uz mesiac cakam.
18. júl 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok