Schvália mi žiadosť v poisťovni, ak mám ureaplazmu?

ixi
13. júl 2008

Neviete mi poradit ci mi schvalia ziadost ked mi vysla ureaplazma?

cukruska1920
13. júl 2008

ixi..a to naco potrebujes ziadost? ved nato su tabletky a tie ti predpise doktorka

ixi
autor
13. júl 2008

hej ale ziadost na IVF

ixi
autor
13. júl 2008

prepac zabudla som predtym nayísat....xixi 😀

cukruska1920
13. júl 2008

no tak to je uz ine...neviem s tym nemam skusenosti ale podla mna si to budes musiet najprv preliecit

ixi
autor
13. júl 2008

ja viem ze sa musim liecit lenze to sa zasa len vsetko oddialuje myslela som ze pokial budem brat atb tak mi zatial schvalia ziadost

cukruska1920
13. júl 2008

neviem...skus sa spytat bab co je tu tema o ivf....

ixi
autor
13. júl 2008

dik spytam sa

matelko1
15. júl 2008

ixi kym nebudes preliecena tak ziadost ti neschvalia.ja sa tiez liecim a cakam uz na vysledky a liecim sa uz 2 mesiac.

solida
15. júl 2008

ixi, ja som brala antibiotika kvoli pozitivnej ureaplazme a ziadost na IVFko mi schvalili. akurat sme s lekarkou cakali, ako mi vyjdu kontrolne testy a hned ako bol vysledok negativny, zacala som stimulovat

ixi
autor
15. júl 2008

solida a poslal si ziadost s pozitivnym vysledkom?

matelko1
16. júl 2008

ixi mne kvoli pozitivnej ureaplazme nedal mi ani ziadost,ze najprv sa musim preliecit,tak nechapem.v piatok budem mat vysledok a dufam,ze bude negativny.

gregy
16. júl 2008

ixi ja som mala tiež pozitívne urealplazmy a mne dal dr. zároveň žiadosť na IVF aj ATB. dokonca nepokladal za potrebné ani urobiť kontrolný odber či ATB zabrali, čo ma trošku aj hnevá ....

ixi
autor
16. júl 2008

gregy a kam chodis do centra?a ziadost ti schvalili?aku mas poistovnu?

solida
17. júl 2008

ixi, to neviem, no ale ved ureaplazmu vyliecis antibiotikami. mne sa toho podarilo zbavit po druhej davke atb

matelko1
18. júl 2008

baby tak ja nechapem,ze doki niekomu da ziadost,aj napriek tomu,ze ma ureu-ta sposobuje neplodnost a niekomu povie,ze to treba vyliecit ATB.nema na kazdeho spravny meter.
ja uz mesiac cakam na vysledky kvoli urey.stojim na jednom bode a nemozem riesit nic,kym nemam vysledky.

bianka30
18. júl 2008

matelko , da sa to vyliecit ja som ju tiez mala, a okrem toho ziadost schvalena poistovnou ma trvanie na pol roka (teda lieky co ti preplaca) tak mozno preto to uz dal teraz..

matelko1
18. júl 2008

ved cakam na vysledky,brala som 2 x ATB po tyzdni,medzi tym tyzden pauza a znova.Brala som CIPHIN 500,len to cakanie na vysledok ma znervoznuje.uz mesiac cakam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre