Serkláž v 26. týždni

zabka79
5. jún 2014

Ahojte, rada by sa Vás spýtala na skúsenosti so serklážou (zašitie krčka maternice) v tehotenstve. Ja som v 26tt a teraz mi ho zašili...bruško mi tvrdne rovnako ako predtým a musím iba ležať...to fakt budem odpísaná až do pôrodu, alebo sa to môže aj upraviť? Mám fakt obavy ako takto vydržím...a ako vydrží bábo a tiež neviem odhadnúť kedy to tvrdnutie už je vážne a kedy je "normálne". Ďakujem 🙂

dobromila1111
5. jún 2014

Drzkajte sa Zabka,nech vsetko dobre dopadne..🙂

mimi321
5. jún 2014

@zabka79 no nemam skusenost, ale asi sa nebudes moct pretrhat od namahy.... myslim ze budes musiet viac menej lezat... Aj ked mozno sa mylim.

mariam2552
5. jún 2014

Sama skusenost nemam, ale lezala som 2 mes. na gynde. A mnoho co to mali museli byt hospitalizovane a ked boli prepustene velmi im zdoraznovali pokoj a lezanie. . . Tym zenam sme aj obed nosili aj odnasali.treba uplny pokoj. Neboj vydrzis radsej lezat doma ako v nemocnici. Nechcem ta strasit ale bol pripad kedy sa jej zdalo zatazke lezat a bohuzial nedopadlo to dobre.treba davat velky pozor aj na stolicu.Tak nech vsetko dobre dopadne🙂

astika
5. jún 2014

Neboj a hlavu hore. ja som serkláž podstúpila, čakala som dvojičky a v 26. tt ma šili. Potom asi o 10 dní ma pustili a ja som si užívala krásne tehotenstvo až do pôrodu. Normálne som chodila, veľa oddychovala, ale tak normálne. Keď prišiel pôrod, ledva ma stihli odšiť, chystali sa na to ako na veľkú udalosť a nakoniec ma odšíval na ambulancii len s nožnicami :D. Dnes mám dve krásne zdravé 12-ročné deti. Držím palce. 🙂

tanikoro
17. júl 2014

Mna zasili v 18tt a lezala som az do 37tt v nemocke.porod v 38tt ...serklaz brusko drazdila a tvrdlo. Teraz som 24tt a zajtra ma siju ☹ neviem ako to zmaknem ked doma mam sidlo kt rastu zuby☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre