Silné bolesti v podbrušku v 1. trimestri

7. dec 2021

Ahojte,
Mám chvíľami silné bolesti v podbrušku … viem, že je to v prvom trimestri bežne (pri menštruáciu som mala rovnaké bolesti to som vždy dávala tabletky) no je to pomerne dosť obmedzujúce nakoľko mám ešte jedno dieta o ktoré sa musím starat …a naozaj chvíľami sa mi z toho podlamuju nohy … doktor tvrdí, ze je to v poriadku treba pretrpieť…
Je niečo nejaká poloha, tepla voda alebo niečo pri čom sa vám uľavilo ? Čím ste si pomáhali od bolesti?

mikimi
7. dec 2021

Prepáč ale mne to normálne nepríde. Teraz som druhýkrát tehotná a nemám bolesti v podbrušku. V prvom tehotenstve od kedy mi meškala som cítila bolesti ale určite nie take silne ako pri ms. Samozrejme na prvej poradni som to povedala a dostala som nato lieky. Ak by nezabrali mala som volať ale mne zabrali. Buď choď na pohotovosť alebo opäť k lekárovi

autor
7. dec 2021

@mikimi dakujem za reakciu … pri prvom som mala to iste len som mala možnosť ležať a oddychovať … teraz tu možnosť nemam

mikimi
7. dec 2021

Áno. Chápem, že už sa ti nedá ležať no aj tak, mala by si to opäť spomenúť lekárovi poprípade pohotovosť.

autor
7. dec 2021

@mikimi nemam pocit že je to život ohrozujúci stav… ja len hľadám spôsob ako si kto pomohol od takýchto problémov … vsetko je v poriadku, bola som u dr … žiaden zápal, baktéria, cysty… nič vsetko ukážkové …
Niektoré vraj majú silnejšie bolesti, iné slabšie, iné takmer ziadne … ja som to vychytala s tými silnejšími bolesťami 🙂
Ale dakujem za radu 🙂 ❤️

petkasaurus
8. dec 2021

Mne dala doktorka progesteron, kedze mam krce, ale nie take silne, ako popisujes

tina.olbreitova
9. feb 2022

Prosím ta,co ti pomohlo? Som na ton podobne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre