Silné kŕče v žalúdku

simi906
6. feb 2013

Ahojte,chcem sa spýtať či to niektoré z vás pociťujú. Strasne mi zviera žalúdok,v noci sa na to budim,skontrolujem bruško-tvrdé,a pritom občas ma trápi aj plynatost. Úplne kŕče mám,v žalúdku až to je neznesiteľné :( Neviem či to ma nejakú súvislosť s tehotenstvo a samotným bruskom alebo mám len "pokazené vnutornosti"

zuzi0911
6. feb 2013

@simi906 moze to byt s travenim spojen,no treba ist za obvodnym lekarom a by urobil vysetrenie.

adrrikaa
8. feb 2013

ahojte som tehotná asi 5 týždnov a stále pociťujem bolesti v podbrušku (vo váječníkoch). bojím sa či to nieje nejaký zápal a či to nemôže uškodiť plodu

joka
20. feb 2013

@simi906 moze sa ti vylucovat vela kyseliny do zaludka, skus nieco na to. Ja som tak zvracala a potom som mala 3dni hrozne krce v zaludku, ze som musela si dat aj lieky od bolesti. Ale zacala som si davat homeopatika proti zahe a za 3dni uz bolo dobre, ale davam si ich stale.

mamulienka000
21. feb 2013

Aj ja mám kŕče, tak hore nad bruškom, myslím, že je to nejaká črevná viróza , alebo som niečo pojedla, čo bolo nevhodné kedže som už 37 tt. Ale je to fakt nepríjemné, skúsim dietovať.

mamulienka000
21. feb 2013

@joka ako sa volajú tie homeopatiká prosím na záhu ? a ako sa dávkujú? Zišli by sa mi.

joka
21. feb 2013

@mamulienka000 Volaju sa Gastrocynesine je tam napisane davkovanie 1-2tab pred jedlom. Ja som si davala ked bolo najhorsie 2pred jedlom a 2 po jedle. Skus si varit ryzu s mrkvou a repickovy caj mi dali este v lekarni, ze to je na zapal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre