• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skracovanie krčka maternice. Dá sa zastaviť, či sa stále skracuje?

28. novembra 2016 
Vies co ja som sa zacala otvarat az v 32tt ale dovtedy od 26tt sa mi skracoval krcok tak som musela takto lezat...a bolo to hrozne poviem ti..3x som bola v nemocnici 2x po tyzdni a v tom 32tt ma vzali do nemocky a lezala som 3t...hroza qle vydrzala som..a ked som prisla domov....uz som sa trochu zacala aj hybat a nakoniec som mesla porodit...potodila som 6d po termine a to mi uz davali oxytocin...takze..ale vydrzali sme...treba len verit...moc si tehu neuzijes...ako nakupy vybavicky a vyberanie kocika ale na prvom mieste je babo :wink:
26. nov o 10:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@Marinka70 Tak si vacsinu casu skoro stravila v nemocnici. Ale ako pises mimčo je na prvom mieste. A urobim vsetko preto aby som ostala 2v1co najdlhsie. Najskor ma to velmi polozilo. Teraz som.sa troska uvoľnila .partner mi je velkou oporou uz sme si toho doat preskakali a nastastie nas to vzdy este viac spojilo. Som vdacna ze mozem mat takeho partnera vedla seba!!!
Ked si bola v nemocnici tak si aj tam lezala s vylozenou panvou?a stale len na chrbte ci aj na bokoch si.mohla lezat?
26. nov o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tam je taka postel polohovatelna takze lezis ako chces...aj doma som si to potom tak spravila ze sne si podlozili postel pri nohach ...tak som lezala dole hlavou aj spavali sme tak...ale mala som aj klin taky...na podlozenie panvy.
26. nov o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte prosím vás mne doktor nič nevysvetlil o Tom CS ... do októbra som mala stale cs1, v októbri cs2 a minuly tyzden CS 5.... ale nič mi nepovedal to som si uz našla len v tehotenskej knižke...teraz som v 36tyzdni stale sa cítim super drobcek kope,...nemam žiadne ťažkosti ... ak bude niekto taký dobrý a vysvetlii mi to niekto? Dakujem :slight_smile:
28. nov o 12:10  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
CS urcuje lekar. Ked som sa na to pytala, tak povedal, ze ono to cislo ma viacero parametrov, takze mi to velmi nevedel vysvetlit.
No nakolko si uz 36 tt, tak uz akekolvek by bolo, tak to riesit nebudu, lebo babo po 36tt je uz pripravene na porod. od 36 do porodu uz len pribera, je uz plne vyvynute.
takze uz si za vodou, no mna to vsetko len caka, takze ti plne zavidim...
28. nov o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sten dakujem veľmi pekne :slight_smile:
A tebe držím palce nech ti to rychlo a bezproblémov ubehne
28. nov o 13:37  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (37. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok