Slabé špinenie v 6. týždni. Mám ísť na pohotovosť?

jessinocka
6. dec 2013

Ahojte, akurat som zistila, ze som prave zacala slabucko spinit, na papieri trosicku krvi al. Skor bledohnedy vytok, bolesti ziadne nemam. V pondelok pojdem urcite k doktorovi na vysetrenie, ci je vsetko Ok. Stalo sa vam to? Mam ist na pohotovost?

verronica
6. dec 2013

ahoj mne sa to nestalo, ale ja by som utekala urcite na pohotovost ...

kathrin17
6. dec 2013

mne sa to stalo pred mesiacom, to som bola v 11tt, lahla som si, vylozila nohy, dala utrogestan a ascorutin, ale ked to nepreslo do par hodin, tak som isla na pohotovost...tam mi lekar povedal, ze co tam akoze robim, ze ci mi lekar nepovedal, ze mozem spinit, nechapala som.....ale ja som povedala, ze radsej ist sto krat zbytocne ako raz neskoro....byt tebou idem na tu pohotovost...drzim palceky, nech je vsetko v poriadku

mazula
6. dec 2013

Urcite mudr,ja som takto potratila.ale bol to taky stredne cerveny vytok,dali mi lieky na udrzanie,ale za tyzden som potratila.radsej chod,nech nemas neskor vycitky.drzim palce,poznam ale aj baby,co takto spinili a vsetko je ok

standu
6. dec 2013

ja som takto v 10tt nasla bledohnedy vytok na intimke na svojej svadbe. druhy den som sla do nemocnice tak si ma tam nechali na tyzden na duphastone. potom ok, v 42tt sa narodila starsia dcera. urcite s tym chod, HNED. urobia raz dva kontrolne sono uistis sa ze je vsetko ok. podla mna.

ejmi25
6. dec 2013

ahoj ja som spinila v 16 t..bolo to take hnede,lekar mi dal ascorutin prisne lezanie doma ani vstavat ozaj len toaleta to som lezala 3 tyzdne a nastastie krvacanie sa zastavilo..no radsej chod pre istotu,,drzim pasticky

bambinkaa
6. dec 2013

chod urcite aby sa babatku nahodov nestalo nic zleho

tova
7. dec 2013

v takom skorom tyzdni neudrzia nic, co sa ma stat sa stane. Presla som tym, kruto povedane od dr. ale je to Pravda, progesteron ani nohy vylozenie nepomozu tak skoro, ja som mala placentu blizko krcka od 10tt do 16tt som preto krvacala ale nekazali mi lezat a po par tt ako dieta rastlo sa vzdialilo od krcka.

sharmana
7. dec 2013

áno, mala som to, trvalo to asi 3 týždne, cca od 5 tt do 8tt, brala som tiež duphaston a mala som ležať, ja som však vydržala len týžden a potom som chodila aspon na prechádzky, samé to prestalo... pokial nekrvácaš výraznú krv, respektíve je to len slabunké hnedasté špinenie, podla mna to neznamená nič, vnútri sa ti všetko mení, prekrvuje sa ti to tam celé, sú to len popraskané vlásočnice, tak mi dr povedal...

vodnicka
7. dec 2013

Ahoj aj Ja som to mala az do 8 tt a mala som naordinovany prisny kludovy rezim doma v posteli pod ritkou maly vankus alezanie do 13 tt a k tomu tabletky do posvi dupfaston aj utrogestan.taketo vytoky maju nabeh na blyziaci sa potrat ale aj vtedy mozu byt ked sa vajicko uhniezduje v stenach maternici mala som to aj ja v druhom tehu aj moja mama ktora tiez por.4 dieta na 38 rokov.ale treba ist surne na pohotovost moze to tam byt aj ine .Ty nevydis sama zo spodu co sa tam deje.Urcite navstiv urgentne lekara a budes vedie co sa deje necakaj do pondelka 😉

zuzkat1
7. dec 2013

Chod k dr. U mna to bol zaciatok potratu. Radsej zbytocne ako potom lutovat

danielita18
7. dec 2013

íst na pohotovost ja som bola preto na rizikovom až do konca tehotenstva a do 16 týždna som brala duphasthom

minnie55
7. dec 2013

No ja by som určite išla na pohotovosť, nečakaj do pondelka, aby si potom neľutovala.

leanax
7. dec 2013

ahoj , aj ja som špinila, doktor predpísal duphason a pomohlo, v každom prípade chod sa ukázať na pohotovosť...

janka220989
7. dec 2013

u mna to bol zaciatok potratu, tak dufam ze si bola a vsetko je ok

julka82
7. dec 2013

aj u mňa to bol začiatok potratu, určite pohotovosť

joely
7. dec 2013

aj u mňa to bol potrat, ale dá sa tomu v mnohých prípadoch predísť, okamžite k lekárovi !!!

kazunomiya
7. dec 2013

Vies co, mne sa to nestalo, ale doktor mi hovoril, ze mozem spinit (vtedy sa zaklada placenta). A hovoril, ze keby som krvacala, tak rovno na centralny prijem do nemocnice. Ale pochopila som to tak, ze spinenie je normalne. Pre istotu ale davaju Duphaston, ak spinis. Cize podla informacii ktore mi vtedy dal, ja by som to nijak neriesila, povazovala by som to za normalne. Ak by som sa predsa len bala (intuicia...) tak by som mu asi zavolala.

moukuska
7. dec 2013

urcite ano. chod pre istotu. spinenie moze znamenat aj zacinajuci potrat, hematom, prasknutu cievku a pod. moze sa postupne zmenit na krvacanie... aby neskor uz nebolo neskoro 😔 hovorim z vlastnej skusenosti.

mauzi
7. dec 2013

u mňa to bolo tiež a keby som nešla hneď na druhý deň k dr. skončilo by to potratom

teedynka
7. dec 2013

ja s tým skúsenosť mám, bolo to na druhý deň po sexe, vtedy m Dr. zakázala min. do tretieho mesiaca sex, potom už bolo dobre...ale aj tak sme radšej opatrne...

lubina
7. dec 2013

urcite k doktorovi, aj ked mne ja som aj napriek navsteve lekara takto v 8 tt potratila ☹ . zacalo to ako spinenie a neskor to bolo uz slabe krvacanie a nakoniec som o dietatko prisla. Urcite k doktorovi, aj ked 6 tt je este velmi skoro cosi udrziavat.......aspon pre osobny klud a pokoj by som isla

gabibarbi
9. dec 2013

Ja som bola v 9 tt a zo spinenia bolo masivne krvacanie ale pomohli mi v nemocnici. Pichli mi injekciu a preslo to. Odvtedy som utekala do nemocnice s hocicim 🙂 drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre