Slabý hnedý výtok a na sone len vačok

kaporka
5. máj 2018

Ahojte baby začala som špiniť slabý hnedý výtok, bola som u lekára ale mala by som byť na začiatku 7 tt a na sone bolo vidieť len gestačný vačok veľký 28 mm a žltkový váčok 5 mm.. dostala som injekciu a tabletky a v pondelok idem znova na krv..
Minuly tyždeň bol gestačný vačok veľký 7 mm..
myslíte že to znamená najhoršie???

kaporka
autor
6. máj 2018

@kaporka baby ozaj nemate s tym skusenosti??

dominika7990
6. máj 2018

Ukáže ďalšie sono. mne nebolo vidieť srdiečko a povedal že je to pozadu s vývojom Ale že pre istotu o týždeň a pól dáme ďalšie sono a na ňom už bilo srdiečko.

kaporka
autor
6. máj 2018

Ďakujem za odpoveď, ale i tak sa bojím

ritta86
8. máj 2018

moze to byt aj missed abortion,ja som nemala srdiecko a presne to co pises, takze mozno sa pripravit aj na horsie spravy. Ale treba to brat tak ze lepsie teraz na zaciatku akoby sa nieco take malo stat neskor. Preto sa vacsinou do 12tt ani nema oznamovat tehu. Drzim palce, snad to bude v tvojom pripade inak ako u mna, ale ja uz mam dve deti odvtedy takze netreba sa z toho stresovat.

blavacka321
9. sep 2018

@kaporka ahoj ako to napokon dopadlo?ja som 7tt par dni spinim, na pohotovosti mi nedali nic. K svojmu dr idem v pia, ale asi zavolam ci nemam prist skor. To spinenie ma znepokojuje,plus bolest krizov. Na sone bol tiez len gestacny a zltkovy vacok :(

kaporka
autor
9. sep 2018

@blavacka321 super uz som v 25 tt, doktor je s vyjadreniami zatial opatrny ale odbery su fajn tak verim je aj maly je v pohode.... mne vtedy brali krv a az po tyzdni od druheho odberu bol vidiet plod , dost neskoro ale bol tam s uz sa hlasi o zivot a bojuje

kaporka
autor
9. sep 2018

@blavacka321 a len klud to chce dobre to dopadne ale ak tak chod skor k lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre