Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
27. júl 2009

no mne povedal že do konca 28tt najneskôr mi kázal
tak sa chcem tak v 27 objednať len neviem či budú robiť nemôžem sa tam dovolať

no a tú marlenku no my hovor.ja už mám aj recept na nu doma len sa mizdá dosť ťažký musíš presne odhadnúť pečenie lebo ti to nezmakne potom.

katika82
27. júl 2009

no akurát som sa tam dovolala takže som sa na toho 11.8 objednala a podľa mojich výpočtou budem začínať 28tt akurát takže to môže byť.povedal mi že najskôr za dva a najneskôr do 4 týždňov od poslednej poradne čo bola toho 23tieho

klauduska
27. júl 2009

tak to mas fajn,hadam to aj u mna bude ok...snad vie ako to pocita... 😒

prave som pozerala na nete nejake fusaky do kocika a celkom som prekvapena,ze v akych dost vysokych cenach sa pohybuju.....som ratala tak do 800,-sk,ale taky som ani nenasla....aspon si teraz spravim prehlad,lebo nemam ani sajnu,ze aky a za kolko... 😒 Vy ste uz nieco pozerali?

katika82
27. júl 2009

klaudy no ja by som chcela všetky takéto veci pokupiť v tom poľsku lebo viem že tam sú určite lacnejšie a viem že tu by som zaň vysolila riadne peniaze. ja som skoro všetko porovnávala s poľkými e-shopmi a je to skoro o polovicu lacnejšie.

klauduska
27. júl 2009

hm,tak to mas velku vyhodu...to viem,ze to tam vyjde o dost lacnejsie....a kedy sa tam chystate?

katika82
27. júl 2009

no možno teraz v sobotu by som chcela aspon nejaké tehu veci kuknúť a obzreť čo majú podľa toho aké bude počasie.

pozisťujem ceny a ak sa to oplatí určite by sa a vám z dalša oplatilo odbehnúť.ja by som to chcela ale nie na tržnici ale normálne v obchode pokupiť

klauduska
27. júl 2009

na sobotu este hlasia pekne pocasie,prudke ochladenie ma vraj prist v nedelu.... 😒 Tak snad dobre vyberies... 😉
my sme aj rozmyslali ist do toho Polska,ale my zas tolko veci nepotrebujeme dokupit,tak neviem.... 😒

luka04
27. júl 2009

ma prist ochladenie??? ani nevies ako si ma potesila klaudy 😉 baby ja som na 3 hodiny zaspala..to sa mi este nestalo 😅 na idem na cukrovku zajtra rano o pol 7 😖

katika82
27. júl 2009

luka takže budeš prvá obeť??? aspoň nám povieš na čo sa máem pripraviť.ale mne je už teraz zle ked si predstavím že musím byť hladná

luka04
27. júl 2009

no to este dajako vydrzim. lebo tak skoro rano by mi nechutilo, teda dufam :D ale chcem si zobrat aj ten citron, vraj to bude lepsie chutit potom..len neviem co tam budem robit 2 hodiny ☹ sama....

klauduska
27. júl 2009

luka...no pekne,ze 3 hodky...Inak aj ja som vcera zalomila na 3 hodky,ale to bol asi dosledok oslav... 😕

smajli bola tusim prva,ktora absolvovala to pitie sladkej vody....a pisala,ze to nie je nic prijemne....hlavne si treba zobrat pit a ja si pribalim aj nieco pod zub,ked to skonci,aby som nieco zlupla..... 😉

luka04
27. júl 2009

vies co, mne jedna povie tak, druha tak...jednej kamoske to dokonca chutilo... 😀 tak neviem...ale kazdopadne chcem vyskusat aj ten citron.. klaudy uz za chvilu konci 😀 a moze ist zehlit...

klauduska
27. júl 2009

a ten citron-to si akoze kedy das?potom?aby si zmenila chut?

no,este najprv vyzdvihnut synovca.....normalne na to cely den myslim,lebo sa bojim,ze nakoniec prenho zabudnem ist...to by este chybalo..... 😕

katika82
27. júl 2009

no mne tiež niekto povie že ak mám rada sladké že v pohode to vypijem.

luka a ten citron to si do toho vyžmíkaš??? to sa môže?? či len potom na zajedenie.

klaudy - no ale jesť môžeš až po všetkých odberoch toje to.lebo najskôr že ti zobrú krv potom tu vodu vypiješ zoberú ti znova a potom po tých 3 hodinách znova ale medzi tým vôbec nemsieš jesť čo ja viem.

a aj jahody na tom bola a tá hvorila že sa to dá. no tak necháme sa prekvapiť zajtra čo povie luka na to

klauduska
27. júl 2009

uf..tak to bude pre mna dost...mna ked chyti hlad,tak sa az triast zacnem.....fuuu,ale pit sa snad moze,nie?

klauduska
27. júl 2009

katika...ved tak som myslela,ze az po,ked tam skoncim...aby som nemusela cakat kym pridem domkov.. 😉

luka04
27. júl 2009

klaudy...jeeeej chuda, to by bolo keby ho zabudnes... 😅 no ten citron mi kazala aj sestricka do telefonu priniest, vraj mi to tam nakvapkaju aby to lepsie chutilo...

kati..presne, prides, zoberu ti co maju, posedis, a znovu ti zoberu co maju..vraj mam ratat s tym, ze nesmiem chodit, iba tam sediet..

klauduska
27. júl 2009

tak to sa teda nasedime.... 😒 sak ma aj zadok bude boliet,tolko tam sediet.... 😒

Tak ja sa lucim na dnesok....papa zajtra babulky!

luka04
27. júl 2009

ajoooooooooooj

katika82
27. júl 2009

ahoj klaudy aj ja pojdem okolo pol šiestej bola som si teraz chvíľku na hodku lažkať a idem to ešte dorobiť čo mi treba. luka tak zajtra na teba veľmi myslím. potom nám daj vedieť ako si to zvládla moje.

luka04
27. júl 2009

ok 😀 asi sa ozvem az poobede...este ostanem v meste, stretnem sa so svagrinkou a malou Ninkou....

katika82
27. júl 2009

no však v pohode hlavne to dobre zvládni aby ti nebolo zle moje. 😒

luka04
28. júl 2009

Dobre ranko, dneska vas zdarvim mimoriadne prva...keby nejdem k doktorke, tak sa to o tomto case urcite nestane...baby celu noc som nespala ☹ hlava ma bolela, aj som bola nervozna z dnesku..od piatej som nacisto hore...dnes to bude krute....juj nech uz to mam za sebou, kati, klaudy,moni..prajem vam pekny den v praci 🙂

klauduska
28. júl 2009

Dobre ranecko...
Ahojcek luka....
No mojko,to budem asi aj ja nervozna z toho a nebudem dobre spat...Ale snad to v pohode zvladnes,budeme na Teba mysliet.... 😉 A potom daj vediet...
Ja dnes mozno len doobeda,potom 1/2 dna dovca a zajtra tiez.... 😀

andrea12737
28. júl 2009

Dobre ranko tehulky..zaujima ma ze ci sa vam nevolnosti vratili..lebo mne je tak zle ako na zaciatku, co sa najem to ked si idem odgrgnut, tak ako keby sa mi vratil cast obsahu toho co som akurat zjedla...zazivate nieco podobne? existuje nieco nato?
Dik za oodpovede...
krasny den vam prajem

klauduska
28. júl 2009

andrea...ja mam tiez take dni,ze mi to "nesadne" a potom to ide von....takze tiez to nie je uplne super a to som si uz myslela,ze to preslo a zacalo mi chutit.... 😒 Ale mavam to len poobede alebo vecer...

andrea12737
28. júl 2009

Ked ja mam taku strasnu chut sa konecne poriadne, normalne najest, ale jakmile zjem nieco, tak uz to ide.. 😔 uz ma to stve, najhorsie na tom je ze apetit mam, a citim ze mam prazdny zaludok,ze nie som este najedena,no nemozem kvoli tomu normalne sa najest a to nehovoriac ked mam zjest polievku,tie uz ani nejem... a mavam to kedykolvek pocas dna ☹
ked si predstavim ako som si pri prvom tehu pochutnavala na vsetkom moznom bez probleemov 😒 kde su tie casy...

katika82
28. júl 2009

dobré ránko maminy

luka tak myslím na teba ako sa trápiš s tou vodou ale už to máš asi za sebou a užlen čakáš na výsledky

klaudy - opať v práci moje???aj ja a tak sa mi nechce

andrea - no ja mávam tiež občas také stavy. je to asi tým že drobec už viac tlačí na žalúdok a ja mám pocit že sa mi nezatvára ten uzáver na žalúdku niekedy asi ked sa viac najem.
musíme to asi len vydržať moje.

monika131
28. júl 2009

ahojte tehulky.....

včera som tu nebola, lebo som sa bola kupčať v Maďarsku aj s manželínom. Bolo nám super.

luka - takže si zle spinkala, neboj tá hlavička ťa prejde, daj vedieť čo bolo u doktorky.

klauduška - takže ty budeš dovolenkovať, no ja zajtra tiež budem v práci iba pol dňa, lebo idem k doktorovi, som hrozne zvedavá, ako drobček narástol, a hlavne ako sa má.

andrea - ja som zatiaľ počas tehulkovania zvracala iba vtedy, keď som hneď ráno zjedla niečo sladké. Ale mám hneď z rána také stavy, že sa mi točí hlava, je mi dosť blbo, ale keď sa napapkám, tak je to fuč. Skús zájsť do lekárne a vyskúšaj nejaké homeopatiká keď je to neznesiteľné.

katika - gratulujem k chlapčekovi, a to počiatočné sklamanie ťa rýchlo prejde , aj u mňa to bolo podobné, a teraz sa už vytešujem z toho, že to bude chlapček, 😀 😀 😀

katika82
28. júl 2009

babule už som pridala fotky z 3D ale je to len telefonom fotené zatiaľ tak to nieje až tak pekne vidno ale aspon trošku potom pridám normálne z foťáku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre