Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

queenka
autor
6. apr 2009

baby tak sa vsetky pekne drzte 🙂 ja idem v stredu do poradne 1 krat 🙂

phallen
6. apr 2009

ahoj myo.. GRATULUJEM!!! Drzim palceky nech ti to dobre dopadne... Ja som dnes volala koli krvy co mi brali v piatok a stale ukazuje tu istu hladimu ako pred tyzdnom tak uz tomu nerozumiem.. 😒 Ze mi zoberu znovu o tyzden a ukaze sa co s toho bude ale tie nervy co su z toho cakania!! Asi si budem nutena urobit znovu test!! 😢 Len horsie je ze sa uplene citim ako by som mala dostat menzes strasne ma boli brucho... Uz naozaj neviem

myounghee
6. apr 2009

dakujem phallen, ved napisem v stredu ako som dopadla. Nerozumiem ani ja tomu, ze preco ti ta hladina nestupa 😕 ? Len skus ostat kludna, urcite vsetko bude dobre a o tyzden sa ti to zvysi. Velmi ti prajem aby to vyslo!!! Kedy mas dostat menzes? alebo ti uz aj meska?

phallen
6. apr 2009

mne uz neska dobru dobu.. naposledy 3.2.09! vies ja mam problemy mam polycysticke vajecniky a nemam pravidelne menzes takze to ze som ostala tehotna je cisty zazrak!! ale chodim pravidelne na kontrolu aj 2 krat do mesiaca tak viem kedy sa nam to podarilo! 😉 Mozem byt tak 2tyzdne aj 4 dni.... asi to je naozaj skoro..

myounghee
6. apr 2009

tak to bude asi kvoli tomu ze si iba 2tt a 4dni. to uz vazne neviem po kolk.tt sa da zistit tehu z krvi. ale verim, ze bude vsetko v poriadku a brusko ta boli iba kvoli hniezdeniu ci roztahovanie maternice. aj mna obcas boli este ako pred ms aj som nafuknuta

katika82
6. apr 2009

phalenn ale ak si mala posledný ms 3.2 tak to už musíš byť viac ako ja ja som mala poslednú ms 9.2 a som teraz v 9tt.

teším sa s novými tehulkami juj ale nás tu pribúda to ja krásne

phallen
6. apr 2009

nafuknuta som bola minuly tyzden ale to uz preslo ale v tedy som aj dost papala a teraz ma to nejako nelaka!! a dost casto ma aj prehana a skor by som mala mat zapchu si myslim alebo to moze byt u kazdej inak? krv by mala na 100% ukazat az po 4tt... no co budeme este musiet pockat a po sviatkoch sa uvidi

phallen
6. apr 2009

katika82 nie lebo ja som vtedy nemala ovulaciu .. ja som ju mala az dobre neskoro.. a ked som isla na vyvolanie menzesu tak mi povedal ze je to velmi cerstve ze to je este len tyzden a je to este blastocysta tak preto to tak presne viem....

andrea12737
6. apr 2009

no kladuska a katika, tak ja sa pokusim cim skor odfotit sa a dat foto na net aby ste mrkli ako vyzera moje ´brusko´ v 9tt a same to zhodnotite 😀, vsetkym vam prajem vela stastia a prijemny zv. dna 😎

tinika
6. apr 2009

myounghee zaujimavy nick mas 😉 dakujem a ty mas kedy termin??? Mne to hadze od 5-7.12. podla toho kolko dnovy cyklus dam či 28,29 alebo 30 tak som si dala zlaty stred hihi a vychadza mikulas 😀 😀 ale viem, ze to aj tak nevyjde, to je fakt orientačne

tinika
6. apr 2009

No mne zistili tehu z krvi dnes a to mi meskaju kramy nieco vyse tyzdna, a tiez mi hcg stupa pomalicky
takze phallen len vydrž a mna tiez boli mrchovsky brucho este občas tak nezufaj, držim silno silno palce 😉

phallen
6. apr 2009

tinika: dakujem.. snazim sa na to moc nemysliet ale nie vzdy sa to da... hlavne ked sme k tomu tak tazko prisli a teraz by to malo tak lahko utiect!! Ale nieco uz bude hlavne ze vieme ze sa to da aj normalnou cestou a aj keby to teraz nevyslo mozno nebudem musiet ist na IVF!! 😉

tinika
6. apr 2009

Phallen a ako dlho sa snazite??? My presne rok a mesiac a teraz sa to podarilo 😉 🙂

phallen
6. apr 2009

my uz vyse 2 rokov.. ja viem ze to neni az tak vela ale kazdy mesiac prezivat to iste tak to da zabrat!! mne ked lekar oznamil ze by som mohla byt tehu tak som tomu vobec neverila a nejako neviem uverit este ani teraz ale to robi ta krv s toho som nervozna..

tinika
6. apr 2009

no phallen pre niekoho to mozno vela neni, pre mna je uz dlho to čo sa snazime my. a si neviem predstavit este 6x tolko čakať ako moja kolegyna alebo 11x ako jej kamoska

kiert
6. apr 2009

Ahojte baby,
zda sa mi to tak nedavno co som sa dozvedela, ze budem mat mimco a uz som v druhej polovici tehu. Kazdy den som si naplno vychutnala...zelam vam vsetkym bezproblemove tehotenstvo, nech vam bruska rastu do krasy a nech ste stale v pohode.
Phaleen, tebe silno drzim prsteky, nech si tiez cim skor mozes vychutnavat 2 ciarocky 😉

phallen
6. apr 2009

tak to uz je naozaj sila.. na to by som nervy nemala! ak by nam to teraz nevyslo tak urcite pojdem na umele ja sa uz trapit nebudem

phallen
6. apr 2009

kiert : dakujem.. ja ich mam,,zatial" ale je to moc skoro sa tesit!! uvidime co s toho bude 😉

myounghee
6. apr 2009

tinika ja som si vypocitala na nete 06.12.09 😵 , na mikulasa ako hovoris. ale zatial len dufam! Phallen strasne silno drzim palceky... dobru nocku papa vsetkym

tinika
6. apr 2009

myo ja tiez na nete a tiez vyslo 6.12. 🙂
uz si bola u lekara??

phallen
6. apr 2009

este raz dakujem...dobru nocku aj tebe!!! papa

tinika
6. apr 2009

papa

katika82
7. apr 2009

dobré ránko tehulky,,,
ako sme sa vybuvali?? no ja musím povedať že konečne som po mesiaci jednu noc prespala celú bez jedného jediného zobudenia sa. prišla som domov z práce a o šiestej som už spala potom ma drahý zobudil o osmej aby som šla do sprchy a zasa som hned zaspala . ja by som teraz prespala celé dni jujjj keby som tak nemusela chodiť do roboty ako by mi bolo fajne domka .
phalenn neboj - ak sú na teste už dve ked aj slabučké budú len silnieť a VšETKO bude oki, držíme palčeky
poviem ti že ja aj ked som už v 9tt ešte stále tomu nemôžem uveriť že som tehu a to som už videla drobčeka na ult. aj srdiečko počula ale akosi si to ešte stále neuvedomujem asi až ked začne kopať.
Bruško cítim ešte stále a vraj to budeme cítiť až kým sa maternica uplne nenatiahne ja som sa ráno smiala že sa tam začína drobec riadne rozťahovať lebo občas také krče mam ako keby som mala mrchu ale kamoška povedala že je to normálne že sa maternice rozťahuje na čo najviac do vnútra a potom už bude vonku sa tisnúť.

inak ked ste pri tých dátumoch pôrodu tak mne sa to pohybuje okolo mojich narodenín to budem mať asi ten najkrajší darček 😀

klauduska
7. apr 2009

Krasne ranko kocky tehulky,

tak vsetkym novym tehulkam gratulujem a vsetkym ostatnym nepotvrdenym budem silno drzat palceky,nech sa hcg rychlo zvysuje a tehu potvrdi!!! 😉

No,u mna je vstavanie celkom v pohode,len mam vzdy zaludok ako po opici,vobec mi mi neberie,ledva vypijem par glgov vody.... 😒 No,este ze negrckam....

klauduska
7. apr 2009

Kati...a ja som tiez mala naposledy mrchu 7.2 a som este len v 7tt,lebo doki podla sona zmeral a povedal,ze to je na 7tt a ovulku som musela mat neskor.... 😒 takze neviem,ale na zaciatku je vsetko len orientacne....
najpresnejsie je meranie plodu v 10-12 tt,kedy sa urci aj najpresnejsi termin porodu....

katika82
7. apr 2009

klauduš to ti verím ale ja som sa už naučila hned rano ma ponaťahuje v záchode grckať nemám čím tak ma len naťahuje a potom sa snažím čo najrýchlejšie niečo do seba dostať aspn piškot alebo niečo také malé a potom už cez den je to super ale najhoršie je niečo zjesť.
ja som som po raňajkách teraz a už je dobre

klauduska
7. apr 2009

hm,takze teba tiez len natahuje?No,aspon mas uz po ranajakch.....mna este len cakaju,mam ich pekne na stoliku a cakam,kedy mi prejdu tieto stavy a zacnem papat....

katika82
7. apr 2009

no ja nemám rano čím grcať takže len slinami a takou kyselinou zo žalúdka ale inak nič musí ma riadne ponaťahovať a potom mám klud už celý den.
len sa nemôžem naraz najesť veľa musím si tak pomaličky lebo potom mi je zle z prežratia 😀 😀 😀
a najviac mi chutí jesť večer no tak večer to by som zožrala aj slona keby sa dalo.

klauduska
7. apr 2009

To ja ani nie,nemam ziadne chute ani extremne hlady.....Skor si kazdy vecer pripadam taka plna ako slon.....A budem musiet znova zacat pomaly cvicit,len sa neviem rozhodnut,ze co,aby som nieco nepokaslala,lebo inak mi kila pojdu zavratnou rychlostou hore.... 😠 Teraz som vyse 2 tyzdnov necvicila,cakala som co povie dr. a papala som aj take nezdravsie veci a mam uz 0,5 kg viac... 😒 Tak musim trochen pohybu zaradit....

A co uz si pozerala nejake vecicky na nete pre male??? 😀

katika82
7. apr 2009

no pre malé ešte nie ale pre seba už áno.ale kukali sme kočík nejaký na nete že aké asi sú teraz v ponuke.

no ja chcem začať cvičiť na fit lopte na tej som aj doteraz ale teraz budem musieť len také lahšie cviky, no a ešte som chcela polyžovať teraz ked je taká úžasná jarná lyžovačka ale drahý mi povedal aby som nevymýšlala aby som niekde nepadla a niečo sa nestalo.tak musím len prechádzky a tak pomaličky.inak som si všimla že sa strašne rýchlo unavím aj pri obyčajnej chôdzi do obchodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre