Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

lolita.9991
25. sep 2009

tak asi,alee 11su na zaciatku urcite

luka04
25. sep 2009

no uz sme doma z obchodu, boze tie tasky mali snad sto kilov, suseda na mna kricala, ci som normalna, tolko vlacit 😠 a sak co mam robit, ked som sama cely den?!? musim nakupit... no volala mi ta kamoska z poodnice, chce aby som prisla za nou dnes, je to sice troska dalej od nas, lebo nerodila v Nr ani TO ale ja chcem tak vidiet mrnusika, ze pojdem 😵 😵

monika131
25. sep 2009

luka...aj ja nosím tašky z obchodu, a tiež po mne susedky kričia, ale presne ako hovoríš, kto mi to má domov doniesť, ak nie ja. No môžem ísť do obchodu aj s autom, ale nechcem byť až taká pohodlná, tak chodievam pešo, nemám to ďaleko, asi 10 min.
Takže ideš pozrieť drobčeka, aspoň budeš mať pekný výlet a skôr ti zbehne deň. 🙂

luka04
25. sep 2009

moni..este to neni na 100% budem jej poobede volat, ci nema ine navstevy, ak nie, tak pojdeme....alebo zajtra...ale ja by som najradsej uz dnes 😅 😅

monika131
25. sep 2009

luka...tak to ti verím, ja som ku svojej kmotruške utekala ešte v ten deň ako sa malá narodila. Tiež som ju chcela vidieť čo najskôr. 🙂

klauduska
25. sep 2009

tak uz som spat z obediku,dnes som mala salatik-taky fajnovucky bol,s kuracim maskom,syrom a orechami...mnam...
Vy ste uz papali?

luka...tak to bude emotivny zazitok,vidiet take drobcnucke babatko par tyzdnov pred Tvojim prodom.....hned si budes seba predstavovat.....Juuj,uz aby to tu bolo..... 😉

monika131
25. sep 2009

no ja som dnes mala na obed rybku a zemiakový šalátik, bolo to celkom fajn, ale nejako extra som sa nenajedla. No hádam mi svokruša niečo fajnové navarila. Uvidíme 🙂

Ešte pol hodka a odchádzam, hurá 🙂

smajli
25. sep 2009

:o) klaudy... zatial sa citim ok,len fakt ...cim dalej tym menej vladzem chodit...,este viac ma bolia nohy...,este horsie sa mi uklada spat, viac ma bolieva chrbat.. take vyzarovanie do chrbtice..., ... ... ale maly este viac vytlaca nozickami a je to take rozkosne,ze to vsetko vynahradi... uz viem presne,kde ma zadocek,kde vystrci nozicku,kedy tlaci rucickou...,ako krasne reaguje,ked som uz poobede a vecer s muzikom,uz rozozna jeho hlas...vtedy hned tak krasne zacne kopkat a vytlacat brusko...,a po veceroch kym zaspim tak robi take silne vytlacacky hockedy aj na vsetky strany... 🙂 stale ho hladkam na tom mieste a rozpravam sa s nim :o) 🙂 je to take zlate,lebo citit ten rozdiel,ze uz je to trojkilove babo:o) tak mu hovorim,ze nech este ten tyzden vydrzi... :o)

a moni.. dosedlovi som len tak napisala,co ma napadlo pri pisani... ze od kamaratky mam na neho skvele odporucanie a tak by som bola rada,ak by bol on ten,kto by mojmu babatku pomohol na svet... take nieco som napisala... on mi odpisal,ze mam za nim prist o kolkej a datum... ale nenapisal kam presne a to som nevedela... ale potom mi to tu dievcata z konika napisali,takze ked nebudes vediet,tak ti to tiez poradim...a este som mu napisala v tom maily,ze v ktorom tt som...

pekny vikend dievcata:o) 🙂

luka04
25. sep 2009

smajli...aj tebe pekny vikend 😅 a malinky nech este pekne trosku pocka....

klaudy...fiii, dala by som si taky salatik..ja obedujem obolezny rohlik 🙂

moni... tak slavnostne koncis 😉 najblizsie sa nam ozves uz z domu ....

klauduska
25. sep 2009

baby,pridala som foto postielky..... 😉 😵 😵 😵

moni super,posledne minutky v robotke.... 😉

smajli,tak si to aj viem predstavit,kazdy vravi,ze ten posledny mesiac je asi nahorsi,lebo som najnemotornejsie,zle sa spi,vsetko Ta boli.....no ty v podstate mozes porodit uz kazdy den,ked si v 38tt,nie?Tak snad budes mat rychly porod..... 😉

luka04
25. sep 2009

jeeejo klaudy 🙂 ake to je chutnucke...aj v zelenom sa mi to paci...a ta postielka je kraasna... 😵 ta biela ukaze tusim este krajsie ako hneda....

klauduska
25. sep 2009

nam sa vzdy pacila viac biela....aj ta Tvoja kremova farba supravicky je pekna,aj som nad nou uvazovala,ale zdalo sa mi,ze by to splyvalo,tak som volila tuto zelenu.....aby to vyniklo a este mame aj izbu taku,takze sa to hodi....
Postielka ma aj suflik,len je tam pokazena kolajnicka,tak musime kupit a zasunut.... 😉

a tak inak,dobru chut... 😉

katika82
25. sep 2009

no ahojte maminy, ja som dnes lenošila dlho v postielke po včerajšej zlej noci, som vstala síce o siedmej ale bola som ho re pri drahom na chopku takže ma obskakoval, urobil mi ranajky júúj fajne som sa mala. teraz ideme do mesta chcem niečo pokukať konečne, včera mi zasa tieklo to kolostrum ako divé tak si idem kupiť dnes tú podprsenku tehotenskú.

klaudy dakujem skúsim jej napísať

no mne sa inak včera večer tak hrozne zle dýchalo, uplne som si musela klaknúť na zem a tak dýchať. malý riadne tlačí na pľúca a potom sa mi ťažko nadychuje.

katika82
25. sep 2009

luka inak aj ja chodím ako kačka, minule mi to povedali u nás sesternice že uplne na široko s nohami ale ked mne sa tak lepšie no

klaudy no a merala som sa cez pás tak mám 94 cm. no nie veľa, fakt neviem ako je tam ten náš maličký poskrúcaný. no a včera mi tak hnusne kopol do mechúra že som až vyskočila uplne až to zaštípalo. no fakt už by som chcela byť 40tt a mať po tom . čím dalej tým je to horšie. maličký krásne rastie a kopká aj tam kde nemá.
ale hlavne že mu je tam dobre no nie 😀

emilly821
25. sep 2009

ahojte maminky... tak ja mozem len potvrdit, ze tieto posledne tyzdne idu najpomalsie z celeho tehu 😝 zle sa mi chodi, zle sa mi dycha, zle uklada do postele, prejdem kusok a hned som unavena, malinka sa nozickami vytlaca na vsetky strany, skratka cela som nemotorna a roztrzita a uz som z toho vsetkeho taka nervozna, ze raz chcem aby to uz prislo, potom sa zase zlaknem, ze porod aaaa, ze este nieeee...a tak dookola 😝 😅 ale uz sa na moje male babetko tak hrozne tesim, ze uz nerozmyslam pomaly nad nicim inym, iba nad nou 😵 😵 😵 vcera sa mi o nej snivalo, ze sa na mna usmiala a poslala mi pusinku 😀 mala take svetlo modre ocka a blondava bola, tak som zvedava ako bude naozaj vyzerat, lebo... ta blond asi nehrozi 😅 , kedze manzel je egyptan a ja mam tiez hnede vlasy 😀 😝 ale ked som sa zobudila, tak som sa normalne usmievala a este aj teraz si pamatam ten krasny pocit z toho sna, ked sa na mna usmiala 😵

klauduska
25. sep 2009

katika...tak ty si mala dnes krasny,oddychovy dnik pri manzelinovi...ako fajn....to je pocit,bez robotky,vsak?Ved aj ja uz za par..... 😵
A mas 94 cm???Aj ja!!!! 😅 😅 😅 Ale sa mi zda podla fotiek,ze ja mam vacsie brusko.... 😕

emily....no krasne to snicky...aj mne sa casto sniva,ze uz mam maleho v naruci,dokonca som v sne uz aj rodila a to doma na posteli!!!! 😅 😅 😅 A sny o nasom malom sa snivaju aj manzelovi,co by som ani necakala......

dnes som mala navstevu,bola tu kamoska,odovzdala som jej tupperware,pokecali sme a tak mi ten cas ubehol......Som inak mala v plane zehlit,ale akosi nevydalo...... 😒

No a cez vikend mamem toho vela na plane,az to je normal problem nejako sklbit.....manzel nakoniec do tej robotky ide,takze zajtra doobeda som sama,tak poupratujem,potom chceme ist do tej Nitry-Mlynov na nakupy,potom na oslavu narodenin a v nedelu zrejme na oslavu synovcovych menin.....Uf....to bude... 😝

luka04
25. sep 2009

no ja som sa prave vratila z porodnice, boze aj ja uz chceeem take majinke dobinke krasnunke 😵 😵 😵 😵

klauduska
25. sep 2009

luka...neboj...ved to tu budes mat co chvila!!! 😉 😉 😉 A co,ako sa citila mamicka???

lolita.9991
25. sep 2009

awojte baby,chcem sa spytat,je normalne ked ma sem tam pichne v podbrusku,neviem co to moze byt, ☹

klauduska
25. sep 2009

loli...neboj,je to uplne normalne...to sa roztahuje maternica.... 😉

lolita.9991
25. sep 2009

babenky poculi ste o niecom takom ako ze vacik je vacsi ako plod?

hmm to som teda rada,vies je to vsetko prvykrat a bojim sa,aby to malickemu neublizovalo

klauduska
25. sep 2009

s tym vackom neviem ako to myslis,lebo vacsinou najprv vidiet len ten vacok....

neboj,neublizi mu nic, v prvych tyzdnoch sa mozno budes citit zvlastne,aj ta zaboli,pichne,je to normalne,pretoze sa to uhniezduje a maternica sa tomu prisposobuje...a mas uz aj tehu priznaky?

nella27
25. sep 2009

ahojte kocky, neviete mi poradit? chcem si kupit podprdu na dojcenie, len neviem ci mam kupovat taku velkost aku mam teraz alebo radsej vacsiu, ked sa mi prsniky nahodou este po porode naleju a zvacsia, no mam z toho chaos 😒

lolita.9991
25. sep 2009

jedna baba pisala na najmama.sk ze je v 5tt,a ze jej to doktorka povedala,tak ze ci nahadou otom nieco neviete

hmm no prsia ma strasne bolia,curat chodim,toci sa mi hlavka,....

klauduska
25. sep 2009

mna prsia boleli prve 3 mesiace a potom to preslo....

nella....v "mudrych" knihach odporucaju kupit podprdy kludne uz v 8 mesiaci,ze tam by uz velky rozdiel nemal byt...tak neviem...ja planujem tiez teraz kupit.... 😉

luka04
26. sep 2009

ahoj klaudy...no aj ja som sama domka nakoniec, drahy musel este doobeda skocit do prace..akurat sme stihli vypit kavicku v posteli 😅 pojdem tiez upratat ako ty, navarit a poobede ideme aj my slavit, svokrovci maju obaja sviatky, takze je hromadna oslava... noo ta kamoska sa citi uz lepsie, len este taka ubolena, nechcela si ani sadnut..len stala... a sestricka nam doniesla maleho na strasne malu chvilonku, hadam 2 minutky, aj som bola sklamana ☹ a hned ho zobrala prec...lebo ked sme boli v NR za svagrinkou, mali sme Ninku pri sebe hadam aj pol hodinu...ale normalne som zalubila do toho krpca, boze ake je to nevinne a bezbranne, len tak pozeral a dudloval 😵 😵 take myslienky som mala cely vecer, ze uz mi dochadza ta velka zodpovednost, co ma caka 😵 😵

lenocka84
26. sep 2009

ahojte dievcata
rada by som sa pridala k Vasej debate, nakolko aj ja si uz hovorim ze som tehotna 🙂
ste tu nejake co cakate prirastkov buduci rok?a ste aj z BA?

luka04
26. sep 2009

kati, moni a vy co dneska robkate???? 😉

smajli
26. sep 2009

ahojte...:o) vsetko je individualne... ale len tak ked uz citam klaudy...tak aj ja som si kupila podprdu uz v 8 mesiaci,ze mi bude snad stacit... mala rezervu... este aj na tie vlozky na mliecko bolo rezerva,okrem toho,ze bola rezerva aj v cisle... a... dobra mi je teraz,uz ju nosim dva tyzdne a tamtie su mi male... a to sa mi este stale mozu zvacsit prsia..? vsak normalne vidim a citim,ze uz teraz su este vacsie... a este maju byt vacsie ked zacnem kojit...? ja ratam s tym,ze si este asi aj tak budem musiet kupit nejaku tu dalsiu vacsiu podprdu.... :o)))) to len tak pre info:o)
nastastie som uz tento posledny mesiac pribrala len malo,mozno len kilo,dva a vsetko uz ide babu... rastie uz iba brusko a to som rada... no a tie prsia rastu xixiixixi :o) 🙂 uz mam materske podprdy 3 rozne cisla :o) a este jednu vacsiu si asi kupim... ale ratam s tym,ze snad ked sa potom budem zmensovat,tak ze tie podprdy zas vyuzijem...vsak su uplne normalne a nikto na nich nevidi,ze su materske... :o)))

smajli
26. sep 2009

:o) emily..mne aspon zatial tieto posledne tyzdne ubiehaju rovnako rychlo ako tie predosle... a tiez to prezivam ako ty...ze raz ze uz nech je to tu... a potom jeeej este radsej nie,este to vydrzim,este sa necitim pripravena na porod... a tak dokola :o) ale vsak aj tak si nevyberame:o) mne vsetci hovoria,aj doktor aj mama aj tety susedky "vestkyne.." , ze to bude toho 4.-6.10. .... tak to uz mame za paaar.... tak fakt som zvedava a uvidime... :o)))) v kazdom pripade aj tebe drzim palce emily,lebo mas podobny termin ako ja a aj vsetkym tehulkam drzim palce:o) ja som dnes este dokupila jednu pyzamu dlhu kojenecku... konecne lepsia bavlnena latka...,slapky do porodnice... a este dalsie vlozky,aby muz nemusel chodit kupovat potom sam... to asi bude musiet aj tak,ale vsade citam,ze si treba robit zasoby aj riadnych vloziek,ze potom zena moze krvacat aj 4 tyzdne... no... zda sa mi to dlho,ale asi to tak je,ked to tu dievcata pisu...tak si robim zasoby ako daky skrecok.... :o)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre