• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

21. júna 2011 
janahad tak to je super že je všetko vporiadku
a prečo si len v 5 týždni?? kedy si mala poslednú mrchu????
10. apr 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojcek no mala som krv v piatok a kedze tu ma odbavili s tym,ze to je normalne, a pobolievalo brusko tak som kupila letenku a sup domov k svojmu gyn. a pozrel ma cez sono a hovori ,ze som v 5tt ze podla toho co vidii tak mi len tyzden meska mrcha a ja mu hovoriim,ze ale ja som ju mala naposledy 11.feb. a on ze no ale na sone vidiii ze 5tt, ja som mala probleemm otehotniet tak mozno preto,ze som pravde podobne tesne pred tou marcovou mrchou tooo :slight_smile: hlavnee je ze mi dal este lieky aa povedal,ze vsetko sa vytvara tak ako ma,ze je to okk tak som kludnaa
10. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce janahad,nech je vsetko ok,drzte sa a tesim sa s tebou a dobre si spravila,ze si dosla tu :o) babatko je zazrad a dar :o))))) :slight_smile:
10. apr 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko je zazrak som chcela napisat... :slight_smile:
tak sa majte dnes,uz tu bude kazdu chvilu synovec,tak sa tu nedostanem:o)
a tesim sa s vami vsetkymi na spolocne tehulkovanie :slight_smile:
10. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ved mi sme uz tak chcelii a nebolo nic,ale terazz :grinning: uz len zvazit co robit ci ist na stalo na sk alebo zostat v uk,kde mozno rodit a momentalne ma trapi ze zajtra sa musim zo sefom porozpravat,lebo on sa chce a on nevie ze som tehu ci mu to dam pis,vediet ci cooo
10. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vcera mi doktorka potvrdila, ze konecne patrim k tehulkam.., tak som vas vsetky chcela pozdravit a popriat stastne a bezproblemove tehulkovanie :slight_smile:)
10. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janahad, super, to ma tesi, dak sa len pekne drzte aj dalej, ja sedim v robote a chodi kopa ludi, aj teplo tui dneska mam strasne, citim sa ako v skleniku, mam tu aspon 27 stupnov blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

smajli, tak si pekne uzi aby si sa nacvicila :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mispulinka, tak vitaj medzi nami :wink:
10. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mispulinka - vitaj medzi nami

janahad - ja mam sesterku a ona tiež rodila v UK a potom bola pol roka domka teraz sú zasa tam a tak chodia

jahody ty máš teplo ta tu v jasnej začína pršať.
10. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.. :slight_smile:
10. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahije baby tak dnes to je 8 den co mi meskaju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v stredu idem ku doktorke stale mam ten biely vytok a boli ma trosku podbrusko tak uvidime
10. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu drzim palce :slight_smile: a robila si si uz aj baby test?
10. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som pondelok to mi neskalu 4 den a bol negat
10. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, tak dufam,ze sa ti to podari :wink: :wink: a co ten test, nerobila si? to ja by som nevydrzala :grinning: :grinning:

Tu neni ani mracika letacika na oblohe :grinning:
10. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom uz od pondelka nie
10. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez vysiel prvy po troch dnoch negativny a potom uz len poz. :slight_smile: ja by som to tiez nevydrzala neurobit si dalsi :astonished:
10. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem a drzkam palce dalsim snazilkaamm katika a prosiim ta nevies ako dala vediet sefovi,ze je tehotna?
10. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem bojim sa ze bude negativny
10. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj :wink: ..mna sa prve doktorka opytala, ci som si robila test..
10. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich predtym narobila tolko vela ze ked mi posledny krat meskali, tak uz som nic nerobila, povedala som si, zas plany poplach, az ked som zacala chodit casto cikat a stazovala sa na prsia sestra ma prinutila urobit test, tak ten uz bol pozitivny a tak som urobila dalsie 3 :grinning: a vsetky boli dvojciarkove ale co cert nechcel, zacala som v nedelu rano spinit, tak v pondelok sup k doktorovi ale v hodonine, tu nemam poistenie, tak som si musela vysetrenie zaplatit, hned si ma chceli nechat v nemocnicci ale to by som sa nedoplatila, tak davaj do BA a tam nic nevideli !!! Vraj v cechach prehanaju... ale aj tak som bola 5 tyzdnov na PN-ke, a pri prvom sone som bola uz pomaly v 8tt :grinning:
10. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto teraz myslíš ako dala vedieť šéfovi???
ja som čítala že je dobré napísať list a priložiť k tomu potvrdenie od lekára že si tehu a potom ťa už podla zákona berie za tehu a nemôže ťa prepustiť
10. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,katika ma pravdu, si v ochrannej lehote... nemozu ta vzhodit !!!
10. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez som minula dost na testy..Ten posledny som si robila, len preto, ze som pri uceni odpadla a kupila som ten najlacnejsi aky bol :slight_smile:Ja som tiez v pondelok zacala spinit, ale doktorka povedala, ze je to normalne, ze vsetko Ok..jahody a kedy ti dali tehu knizku?
10. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po krvnych vysetreniach v 10 tt
10. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo no,ze ci mu to mam pisomne napisat a o tyzden dodam od midwaife,alebo aj z lekarne co mam potvrdenie ze som.. alebo mam sefovilen povedat a papiere mu dodam o tyzden.
10. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj mne tak powedala dr. ze po krvnych testoch mi da knizku...takze mam ist 17.. na odbery tak snad potom ju uz budem mat aj ja:D jahody..svadba sa nam blizi co:DDD
10. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janahad no najlepšie by bolo keby si už mala potvrdenie od doktora lebo môžu potom povedať že ústne to neprijímajú vieš aby si potom nemala zle predsa len ked maš niečo na papieri tak je to lepšie

ja budem mať tehu knižku až toho 5.mája to už budem 12 tt + nejaký ten dníček dva. juj už aby to bolo to je nekonečné čakanie fakt
10. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi aky mate vztah.. ja som nemusela ani papiere davat, uplne mi idu v ustrety...
10. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné všetko záleží na zamestnávateľovi. určite je iné robiť u súkromníka inak v štátnej sfére a inak u veľkých firiem zahraničných
10. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyja robím v školstve a tam mám super riaditeľku a vychádzala mi všetkom v ústrety, keďže toto moje tehu nie je prirodzené bola som často u lekára.... myslím že to strašne závisí na šéfovi a jeho postoji .....
10. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok