Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

katika82
17. apr 2009

katren no je najlepšie na to nemyslieť a nesústrediť sa všetci dookola mi to hovorili ale to sa akosi nedalo až potom som si to povedala a ja že sa iba trápim ja a ubližujem si . a potom drahému zomrela starká a ja mu len tak hovorím že proste mi je to všetko lúto ale že sa hovorí že ked z rodiny jeden človek odíde další príde. na pohrebe jeho starkej som mala poslednú ms a o mesiac som zistila že som tehotná. podla mna to tak Pánbožko zariadil

katren
17. apr 2009

no, len to sa hovori lahko....nemysli na to, ked vies, ze nieco chces, sak viem ake to je...ale minuly mesiac vazne nebol cas na to mysliet a ani sme sa moc nesnazili a aha 😉

katika82
17. apr 2009

to je super dôležité je že sme konečne tehu a teraz si to len užívať plnými dúškami

kacka.h
17. apr 2009

Kati- myslim, ze s tymi navstevami lekara do 12tt tyzdna je to individualne...100doktorov, 100 nazorov...
Ja som napriklad dostala aj take info, ze bolesti v podbrusku by pocas tehotenstva nemali byt ziadne..a ked to tu citam, tak 80% zien ich ma...Je to tazke povedat teda, co je a co nie je spravne...V konecnom dosledku co sa ma stat, stane sa ....

katren
17. apr 2009

to mate pravdu...ale podme prec z takychto tem......sme stastne a tehu 😀 tak si to treba uzivat 🙂

kacka.h
17. apr 2009

Ja som zistila, ze som sa vlastne sama sekla, ked som napisala, ze podla poslednej MS by som mala byt 8tt+0. Dnes by som mala byt este len 7tt+0 😀 . Tyzden hore dole...ved co, matematika mi vzdy isla(ale v skutocnosti mi ozaj isla)

katren
17. apr 2009

Tak to po mne deti nebudu mat taku matematicku hlavu 😀
to skor po manzelovi a aj logicke myslenie.... 😅

katika82
17. apr 2009

kacka veríme tiiii

ja som zvedavá čo povie mne ja som možno tiež o dva týždne menej ako my vychádza

kacka.h
17. apr 2009

Kati 😀
A ako myslis, ze ti vychadza menej??? AKo myslis, ze podla plodiku?

mi.mimi2
17. apr 2009

baby čaute 😵
Majka221 aj ja sa bojím už to na mňa ide...myslím tie stavy že čo a ako bude ☹ ale ukľudňujem sa tým,teda môj drahý,že sa nemám ničoho báť,že to zvládame 😉 keď ma to teda pochytí spomeniem si na jeho vetu čo mi minule povedal:"MIMI NEBOJ POROD ZVLÁDAME VEĎ NA KONCI BOLESTÍ UVIDÍME NAŠE VYTÚŽENÉ MIMINKO."tak keď ma tetka depka pochytí vždy si spomeniem na jeho slová a tetka depka uteká preč 😀 😀 😀
Matulik ja som to tak mala preto som neverila vlastným očiam keď boli na teste // 😉
queenka no bolo to tak,že mi na pn na tú zelenú časť ceruzkou napísal GRAVIDITA a povedal,že môžem ísť kedy chcem a kam chcem.,že som tehotná ale riziková,že nemam nejakú chorobu ktorou by som inych ľudí nakazila 😉 ale že ako rizikovka nemôžem robiť tak preto pn.a poviem ti kontrola nebola u mňa ani raz 😕 a môj názor je že tvoj šéf by to mal prispôsobiť tvojmu stavu
zuzanka.h.ja som mala vychadzky neobmedzené... 😉
kuspitka ja mám knihu 9 MESIACOV OTÁZOK A ODPOVEDÍ a poviem ti je super...je tam všetko od začiatku ko sa bábo vyvíja...až po týždne po pôrode...a my máme havinka som sa pýtala dokyho a on povedal že pokiaľ to nepreháňam a nebúvam s ňou v posteli tak je to ok......skús sa spýtať dokyho 😉

katika82
17. apr 2009

jo jo že možno bude robec menší ako ma a budem menej ako mi to vychádza.

no a teraz mi raďte babule. - bola tu teraz šéfka z tatier že mame koncosezony výlet v tatrách a že ideme na plte alebo rafty. lenže ja fakt teraz nemôžem prechladnúť už teraz som dosť nachladnutá z alergie a ešte toto ako sa mám z toho vyhovoriť...... nemôžem im ešte povedať že som tehotná

majka221
17. apr 2009

mi.mimi-dakujem dadala si mi kus odvahy 😀

majka221
17. apr 2009

ahojte tehulky ako sa mate?? 😀 dufam ze fajn 😀

majka221
17. apr 2009

jahody-prajem ti krasnu svadbu 😉

smajli
17. apr 2009

jahody ma svadbu az dalsi tyzden,ja som to poplietla...,dnes ma dolezity ultrazvuk...
a kedy mate koniec sezony katitka? chcu uz teraz vediet nejake pocty ludi,kolki pojdu? hm...ist mozes,a nakoniec na plt alebo raft nenastupis... jedna z moznosti..., mozno cas ukaze,dokym ten vylet budete mat...

smajli
17. apr 2009

baby,ja by so stale len jedla...,ak mi je pol hodinu tak,ze na jedlo nepomyslim,tak aj to je vela,jem sice v malych davkach,lebo tak mi to nejak chuti samo o sebe,ale stale len cakam a kukam,co dalsieho zjem. aspon ze po obede mam na taku hodinu pokoj...,vonku ani nemozem ist bez nejakeho proviantu...,lebo kym by som si daco v obchode cestou kupila,uz by mi bolo zle...,to asi cele leto budem chodit s natrepanou taskou... 😉 🙂

katren
17. apr 2009

smajli, nie si sama....ja som jedla o jedenastej a uz zas hladam, co budem jest. 😉

kuspitka
17. apr 2009

Ahojte som tu na skok.
zuzi co nemam vymyslat:::????
mi.mimi tak som rada,ze si to napisala aspon moje prasiatko si mozem nechat....
dnes mi je nejako biedne.

majka221
17. apr 2009

smajli-tak len papaj co ti chuti a bud rada ze nemas nevolnosti 🙂

kuspitka
17. apr 2009

majka a tebe je zle??tak ja zatial mozem papat vsetko este som tehu kratko len rano nic nemozem jest ,ale potom uz mozem.mne chutia len polievky

tinika
17. apr 2009

ahojte tehule 🙂

kuspitka
17. apr 2009

ahoj tinka ako sa mas???ako tehulkujes??

smajli
17. apr 2009

dievcata,nie ste tu niektora taka,ktora rada kresli a vyzna sa vo farbach? chcem si volaco namalovat do buducej detskej izby na stenu... lenze ake farby pouzit? stacia dajake pastelky? ... to ma teraz akurat napadlo...,zacina ma chytat daco tvorive... no popri tom jedeni samozrejme... 😵 😵 😵

smajli
17. apr 2009

🙂 🙂 ked tu vidim napisane tehule xixixi furt ma napadnu snehule xixiixix 🙂 🙂 🙂

katren
17. apr 2009

aj mna napadaju snehule 😀 a rada by som aj kreslila, ale teraz som zavalena fakturami, co treba porobit.... 🙄 a straaaaaaaaaaaaaasne sa mi chce spat

smajli
17. apr 2009

no nevolnosti... mozno je mi take 3 dni lepsie... ani to radsej nehovorim,aby som to zas nezariekla...
vcera som mala taku srandu... mam vycisteny cisty flak na koberci v izbe... preco asi xixix ? lebo som tesne po ranajkach vesala pradlo, jak som sa sklanala hore dole,tak ma dvihlo,ze som nestihla dobehnut cez 3 izby na zachod 😝 nastasie som schmatla tricko,co som mala po ruke,aby to tak hrozne nedopadlo...,takze vela cistenia som nemala... xixixi srandy si uzijeme... 🙂

majka221
17. apr 2009

kuspitka-no mne je zle iba rano ☹

kuspitka
17. apr 2009

majka mne velmi nie este nezvraciam ,ale len mi nechuti.este obcas mi je nanic...

kuspitka
17. apr 2009

smajli ja chcem tiez kreslit na stenu obrazky ale asi stacia normalne farby na stenu co sa miesaju...

majka221
17. apr 2009

tak caute baby tesim sa na skore stretnutie 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre