Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

matulik284
19. apr 2009

ahojte 🙂 ahoj fly, tak aj ty si tu uz 😉 😉 😀

flyangel
19. apr 2009

matu a aj ty tu? 😀 😀 hehe asi velmi xceme tu patrit 😀 😀

matulik284
19. apr 2009

asi ano...ja som sem prisla predvcerom 😀

flyangel
19. apr 2009

vazne?ja len dnes 😀

zuzulik234
19. apr 2009

neboj nic.....moja mamina mala tiez zapal vajecnikov...a ja uz mam 21. 🙂 , takze to dopadlo v pohode....
a teraz aj ja budem mat male .... 😉

matulik284
19. apr 2009

fly ked som zacala v piatok spinit...tak som sem prisla ci nemozem byt tehu 🙂

flyangel
19. apr 2009

no jasne a co ti napisali?

juvimail
19. apr 2009

ahojte, je tu niekto komu vychadza termin na september az november? 😀

sylviabab
19. apr 2009

Ahojte baby. Aj my s manzelom sme vcera zistili, ze "sme tehotni" 🙂 Je to ale este velmi cerstve, no najradsej by sme to vykricali vsetkym znamym a hlavne rodine. Mame 16 mesacnu dceru Dášku, a tak dufame, ze k nej na Vianoce pribudne bracek. Drzte nam palce! Vy sa taktiez opatrujte! Sysa

flyangel
19. apr 2009

sysa tak to blahozelam 😀 a drzim silno palceky 😉 ja zatial cakam ci dostanem o tyzdem ms

andrea12737
19. apr 2009

Ahoj juvimail, mne vychadza termin, podla mojich vypoctov na 13.11. ale babo sa s tym velmi neponahla tak to vyzera na 20.11. je to sranda, lebo syncek bude mat 25.11.narodeniny 😀 tak dostane darcek, a v podstate aj ja na narodeniny-trosku oneskoreny, ale predsa... 🙂
inak som si vsimla ze cakas dvojvajecne dvojicky...uz nejake deticky mas?

kuspitka
19. apr 2009

ahojte..juvimail ja cakam dvojicky ak skor porodim tak mozno spolu ja mam termin asi na 13.12 a mozno aj skor ked su dve

majka221
19. apr 2009

kuspitka-dvojnasobne blahozelam 🙂

lumah
19. apr 2009

kuspitka úplne v pohode, ale v tom 15tt keď som mala hematóm, som si už dávala pozor, doki ma vypísal a už som bola doma preistotu. Dobre je brať magne B6 a užívla som aj calibrum pre tehotné, to som užívala aj ako dojčiaca, je to dobre brať, vobec sa mi nepokazili zuby aj vlasy zoistali v pohode. 🙂 Držím palčeky!!! 😀

kuspitka
20. apr 2009

Ahojte.majka dakujem.
lumah ja beriem GS mami,ja mam magnesii lactici to je to iste ako B6??
dakujem dufa,ze nam to pojde pekne.

valhali
20. apr 2009

dobre rano tehulky, tak ako som vam pisala vo stvrtok,ze som spinila,tak som bola v piatok na usg,tak fazulka uz ma 6mm a bije srdiecko 😅 . Ja som taka stastnaaaaaaa 😵 Len aby to bolo dobre aj nadalej....
Spinenie prestalo, klop-klop, beriem ascorutin, magne B6 a kys.listovu.

blahozelam novym tehulkam 😎

kuspitka
20. apr 2009

Ahoj valhali tak to je super ked uz pocut srdiecko.ja idem az 29 na srdiecko

valhali
20. apr 2009

kuspitka, este 9 dni vyzdrz a budes pocut,alebo vidiet bit srdiecko. Uzasny pocit 🙂 Tie dni idu hrozne pomaly, teda spon mne 😒 . Ja sa uz neviem dockat zase dalsieho ultrazvuku,co bude asi az o mesiac 😝

kuspitka
20. apr 2009

valhali ked sa rozbucha rdiecko nasim dvojickam to bude super nato sa tesim

klauduska
20. apr 2009

Ahojte tehulky.... 😎 😎 😎

Kde ste vsetky?Co este spinkate?

Tak ja som dnes zacala 9tt... 😀 cize treti mesiac....waw...ani sa to nezda..... 😅 Prave som dopapala jogurtik a ide sa pracovat..... 😒

A co vy,ako sa mate?Co ste porabali cez vikend?

mirka333
20. apr 2009

ahojte, ja som mala v noci strašne krče ako pri menštruácií ale žiadne krvácanie zatiaľ, bojím sa čo to znamená, zajtra idem na kontrolu

kuspitka
20. apr 2009

mirka aj ja som mala strasne krce a nic neprisla a mam aj teraz.
klauduska juj super pekne ti to ide.
ake je pocasie v nitre??aby som si vedela pobalit veci

klauduska
20. apr 2009

kraaasne slnecno,teplucko... 😉 ...aj hlasili na cely tyzden,pokazit sa maz az v piatok....ved klasika...vikend.... 😒

mirka....bolesti som mala aj ja na zaciatku,raz v noci tiez taky krc,ale nic....proste ta maternica pracuje..... 😉

kuspitka
20. apr 2009

klauduska ja mam stale take bolesti.
kde si kupujes tehu veci na seba v Nitre??

mirka333
20. apr 2009

tiež ma stále pobolievalo bruško,ale v poslednej dobe to už bolo len tak sem tam a slabo, preto to bol pre mna šok, ked som sa v noci zobudila na tie bolesti, bojím sa aby to nebolo mimomaternicové, neviem o tom nič a nemám sa s kým poradiť...zajtra idem na kontrolu a mali by sme tam už niečo vidieť, dúfam že to dobre dopadne a zajtra budem plakať ale od šťastia...

kuspitka
20. apr 2009

mirka neboj sa.vsetko bude dobre.aj ja som mala stale bolesti aj mam tak ,ale povedali,ze je to pohode

juvimail
20. apr 2009

Ahojte🙂 Trpim akutnym nedostatkom stretavania sa s ludmi s podobneho prostredia (tehotne so spolocnymi temami 😅 ) Tak ak ste z ba, co tak vyjst si na dzus? 😀
andrea12737 - Podla coho si si to vsimla? 😵 Nie je celkom jasne ci su dvojvajecne, aj ked podla vsetkych prirucok ano...ono je to tak, ze asi 30% Gemini biamniales bichoriales mozu byt jednovajecne, ak doslo k rozdeleniu este pred zahniezdenim v maternici...s lekarom sme sa dohodli, ze to budeme riesit az ked budeme vediet pohlavie (uz mozno buduci tyzden, ak sa odhalia pri morf. ultrazvuku 😉 )Potom jasne, ze budem informovat 😉
A tieto moje dve"rybicky", ktorym zatial robim akvarko su moje prve...asi sem sa az moc snazili 😀
Vsetkym tehulkam drzim palceky, nech maju co najmenej prolemov a vedia si tehotenstvo uzivat

juvimail
20. apr 2009

mirka333 krce su bezne u vela zien, beries magnezium? Mne to lekar odporucal pri bolestiach v podbrusku...(okrem toho beriem calibrum babyplan a vapnik)

kuspitka
20. apr 2009

dievcata zacala som spinit je to zle ale len trosku na vlozke....strasne sa bojim

juvimail
20. apr 2009

kuspitka, bez k lekarovi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre