• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

21. júna 2011 
ahojte :slight_smile: ahoj fly, tak aj ty si tu uz :wink: :wink: :grinning:
19. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu a aj ty tu? :grinning: :grinning: hehe asi velmi xceme tu patrit :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano...ja som sem prisla predvcerom :grinning:
19. apr 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne?ja len dnes :grinning:
19. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj nic.....moja mamina mala tiez zapal vajecnikov...a ja uz mam 21. :slight_smile: , takze to dopadlo v pohode....
a teraz aj ja budem mat male .... :wink:
19. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ked som zacala v piatok spinit...tak som sem prisla ci nemozem byt tehu :slight_smile:
19. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne a co ti napisali?
19. apr 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto komu vychadza termin na september az november? :grinning:
19. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Aj my s manzelom sme vcera zistili, ze "sme tehotni" :slight_smile: Je to ale este velmi cerstve, no najradsej by sme to vykricali vsetkym znamym a hlavne rodine. Mame 16 mesacnu dceru Dášku, a tak dufame, ze k nej na Vianoce pribudne bracek. Drzte nam palce! Vy sa taktiez opatrujte! Sysa
19. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sysa tak to blahozelam :grinning: a drzim silno palceky :wink: ja zatial cakam ci dostanem o tyzdem ms
19. apr 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj juvimail, mne vychadza termin, podla mojich vypoctov na 13.11. ale babo sa s tym velmi neponahla tak to vyzera na 20.11. je to sranda, lebo syncek bude mat 25.11.narodeniny :grinning: tak dostane darcek, a v podstate aj ja na narodeniny-trosku oneskoreny, ale predsa... :slight_smile:
inak som si vsimla ze cakas dvojvajecne dvojicky...uz nejake deticky mas?
19. apr 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..juvimail ja cakam dvojicky ak skor porodim tak mozno spolu ja mam termin asi na 13.12 a mozno aj skor ked su dve
19. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka-dvojnasobne blahozelam :slight_smile:
19. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka úplne v pohode, ale v tom 15tt keď som mala hematóm, som si už dávala pozor, doki ma vypísal a už som bola doma preistotu. Dobre je brať magne B6 a užívla som aj calibrum pre tehotné, to som užívala aj ako dojčiaca, je to dobre brať, vobec sa mi nepokazili zuby aj vlasy zoistali v pohode. :slight_smile: Držím palčeky!!! :grinning:
19. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.majka dakujem.
lumah ja beriem GS mami,ja mam magnesii lactici to je to iste ako B6??
dakujem dufa,ze nam to pojde pekne.
20. apr 2009 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano tehulky, tak ako som vam pisala vo stvrtok,ze som spinila,tak som bola v piatok na usg,tak fazulka uz ma 6mm a bije srdiecko :sweat_smile: . Ja som taka stastnaaaaaaa :dizzy_face: Len aby to bolo dobre aj nadalej....
Spinenie prestalo, klop-klop, beriem ascorutin, magne B6 a kys.listovu.

blahozelam novym tehulkam :sunglasses:
20. apr 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj valhali tak to je super ked uz pocut srdiecko.ja idem az 29 na srdiecko
20. apr 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, este 9 dni vyzdrz a budes pocut,alebo vidiet bit srdiecko. Uzasny pocit :slight_smile: Tie dni idu hrozne pomaly, teda spon mne :unamused: . Ja sa uz neviem dockat zase dalsieho ultrazvuku,co bude asi az o mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valhali ked sa rozbucha rdiecko nasim dvojickam to bude super nato sa tesim
20. apr 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Kde ste vsetky?Co este spinkate?

Tak ja som dnes zacala 9tt... :grinning: cize treti mesiac....waw...ani sa to nezda..... :sweat_smile: Prave som dopapala jogurtik a ide sa pracovat..... :unamused:

A co vy,ako sa mate?Co ste porabali cez vikend?
20. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som mala v noci strašne krče ako pri menštruácií ale žiadne krvácanie zatiaľ, bojím sa čo to znamená, zajtra idem na kontrolu
20. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka aj ja som mala strasne krce a nic neprisla a mam aj teraz.
klauduska juj super pekne ti to ide.
ake je pocasie v nitre??aby som si vedela pobalit veci
20. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaasne slnecno,teplucko... :wink: ...aj hlasili na cely tyzden,pokazit sa maz az v piatok....ved klasika...vikend.... :unamused:

mirka....bolesti som mala aj ja na zaciatku,raz v noci tiez taky krc,ale nic....proste ta maternica pracuje..... :wink:
20. apr 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klauduska ja mam stale take bolesti.
kde si kupujes tehu veci na seba v Nitre??
20. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež ma stále pobolievalo bruško,ale v poslednej dobe to už bolo len tak sem tam a slabo, preto to bol pre mna šok, ked som sa v noci zobudila na tie bolesti, bojím sa aby to nebolo mimomaternicové, neviem o tom nič a nemám sa s kým poradiť...zajtra idem na kontrolu a mali by sme tam už niečo vidieť, dúfam že to dobre dopadne a zajtra budem plakať ale od šťastia...
20. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka neboj sa.vsetko bude dobre.aj ja som mala stale bolesti aj mam tak ,ale povedali,ze je to pohode
20. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: Trpim akutnym nedostatkom stretavania sa s ludmi s podobneho prostredia (tehotne so spolocnymi temami :sweat_smile: ) Tak ak ste z ba, co tak vyjst si na dzus? :grinning:
andrea12737 - Podla coho si si to vsimla? :dizzy_face: Nie je celkom jasne ci su dvojvajecne, aj ked podla vsetkych prirucok ano...ono je to tak, ze asi 30% Gemini biamniales bichoriales mozu byt jednovajecne, ak doslo k rozdeleniu este pred zahniezdenim v maternici...s lekarom sme sa dohodli, ze to budeme riesit az ked budeme vediet pohlavie (uz mozno buduci tyzden, ak sa odhalia pri morf. ultrazvuku :wink: )Potom jasne, ze budem informovat :wink:
A tieto moje dve"rybicky", ktorym zatial robim akvarko su moje prve...asi sem sa az moc snazili :grinning:
Vsetkym tehulkam drzim palceky, nech maju co najmenej prolemov a vedia si tehotenstvo uzivat
20. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka333 krce su bezne u vela zien, beries magnezium? Mne to lekar odporucal pri bolestiach v podbrusku...(okrem toho beriem calibrum babyplan a vapnik)
20. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata zacala som spinit je to zle ale len trosku na vlozke....strasne sa bojim
20. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka, bez k lekarovi...
20. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok