• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

21. júna 2011 
ahojte babule,
tak ja som už ako každé rano mala pokec so záchodovou misou :angry: :angry: :angry:
vám nebýva vôbec zle???? lebo mne rano príšerne

quenka - ja berem popri tom aj baby plan a snažím sa jesť viac zeleniny a ovocia
2. apr 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

tak Vam z celeho srdiecka gratulujem a drzim palceky nech to dotiahneme do uspesneho konca!!!

Kati...to ti je fakt tak zle?Ja sice nezvraciam,ale je mi tak divne,ze rano ledva vypijem pohar vody a ranajkujem az o taku hodinu dve neskor,ako som bola zvyknuta..... :unamused: Skor ma trapi zapcha....dnes som na wecku stravila vyse 10 minut a nic..... :frowning2:
2. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klauduska - no s tou zápchou zápasím aj ja. ale snažím sa piť akcitiu a viac kyslého mlieka to pomáha
no a to vracanie ranné?-no ja ani nemám čím len ma napína a napína a len takou penou a kyselinou zo žalúdka ale ked už niečo do seba dostanem tak to trošku prejde a potom už mam celý den klud, ale vraj to bude teraz horšie a potom koncom prvého trimestra to bude ustávať
2. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,moja kamoska ked bola tehotna tak mala presne tieto ranne stavy....a tak pri posteli vzdy predtym ako vstala mala nieco male pod zub - tusim si to uz aj ty pisala.....a to jej pomahalo...len jej to trvalo dost dlho,aj v druhom trimestri....Je to velmi individualne....

A zatial sa cudujem,ze nemam nejake extra chute...alebo to este len zacne???? :confused:
2. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehuľky :slight_smile:
nebojte, máte len typické tehu príznaky, na tú zápchu je dobré vypiť nalačno pohár
vlažnej vody a hlavne jesť veľa ovocia a zeleniny... tiež som s tým mala problém a
toto mi celkom, nie úplne, uľahčilo... ja som síce nezvracala, ale zle mi bolo statočne,
takmer celé dni som len preležala v posteli s vreckovkou na nose, lebo mi prekážali aj
pachy... dokonca aj aviváž z perín... :grinning:

treba len vydržať tieto prvé týždne a potom si to budete krásne užívať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

klauduška no poznáme sa, veď bývame v jednom vchode :grinning: :grinning: my sme na dvojke, už vieš? :grinning:
2. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dada ... nevieš mi poradiť, kedy je odporúčaná doba si ísť dať potvrdiť tehu k lekárovi? ... ja som 4tt+2 a neviem sa dočkať oficiálneho potvrdenia :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
extra chute a citlivosť na rôzne pachy ešte len prídu, ale aj nemusia...
sú ženy, ktoré ani nevedia, že sú tehotné, keby im nerastie bruško... :grinning:
ja som mala citlivosť na pachy v prvom trimestri a extra chúťky prišli asi
v piatom mesiaci a to som potom len ládovala a ládovala... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka no ja som išla vtedy, keď som to nedostala asi vyše týždňa a vyšli
mi tri pozitívne testy :wink:
2. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja ani neviem ze som tehu, mne nic neni, len hlava ma boli ale este to asi príde ja som len 5tt
2. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ani nehovor .. tiež nemám taký pocit :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu a čo ti vtedy lekárka vyšetrila, ... čo ti zistila ??? ako?
2. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka len mi vzali doobeda krv a na obed už som vedela výsledok :wink:
2. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mňa baby odhovorili ... že mám ísť až v nejakom 6tt ... že možno už bude aj foto a srdiečko
2. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika zmen si v nastavení v koľkom si týždni aby si nam nesvietila ako snžilka :wink:

lenocka no ja som ked mi vyšli pozitívne testy tak som volala mojej doktorke ta ma ale objednala až za mesiac a pol aj to len na krv.naštvala ma tým pretože vedela že som mala veľké problémy otehotnieť mesiac pred tým som mala zápal maternice a proste kašlala na to.tak som volala doktorovi inému a ten ma hned zobral dokonca mi nasadil hned lieky na udržanie
2. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka...ani ja to nemam este oficialne.....tehu knizku dostanem az 5.5 odkedy zacnem chodit aj pravidelne do poradne :wink: Tak snad dovtedy bude vsetko ok....

dada...to fakt??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty si tusim nova v nasom vchode...ale maly je uz vacsi ako ma na fotkach v albume ,nie?
2. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík kati ... asi si tam aj ja brnknem ... nech mi ona odporučí kedy je to najlepšie?
2. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klauduska ... pozrela som si tvoj album .. tuším máme rovnaký vkus na kočíky a to tiež máme obe rodiť v decembri, super :slight_smile:
2. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi nie nie, ty asi myslíš niekoho iného... :slight_smile:
malý má teraz polrok a naši chlapi spolu robia v jednej firme...
už musíš vedieť... :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,no jasne!!!Boze,vobec mi to skor nezaplo...prepac.... :confused:
Tak to bude super...mozem od Teba cerpat skusenosti..... :wink:
2. apr 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné... rada poradím, ak budem môcť :wink:
2. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka....mam tam zatial jane....ale uz sa mi zapacila aj cortina,ktora je aspon lacnejsia...no zatial pozeramlen ci sa mi pacia na vyzeracku a potom budem pozerat vsetky plusy a minusy.... :wink:

Inak u mna ten termin neviem ci je dobry,este absolutne netusim,lebo doktor poevdal,ze podla poslednej mrchy ba som mala byt v 8tt a podla neho som v 6tt.....datum mi vyhodil MK,tak uvidim aky termin stanovi doktor....
2. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne si teraz dávaj pozor, tieto prvé týždne sú také najcitlivejšie, čo sa
bábätka týka... nech sa u teba dobre zabýva a potom môže pekne rásť :wink: :slight_smile:
2. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ten najpresnejší termín, teda deň D, vie len vaše dieťatko :wink: :slight_smile:
2. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,aj sa trosku bojim,lebo som chodila dost cvicit a teraz neviem....pytala som sa aj dr. ci mozem na stacionari....povedal,ze ano s mierou,nie samozrejme rally.... :sweat_smile: Tak neviem.....
Ty si cvicila nejako v tehotenstve?Ku ktoremu dr. chodis?
2. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cvičila som len také ľahučké cviky, aj to len od nejakého 17tt,
keď mi už nebolo tak zle... skôr som sa bála... chodím k Olajošovi...
2. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som čítala že je dobré cvičiť na lopte
na tejto stránke je to celkom pekne popísané
http://www.starostlivostodieta.sk/tehotenstvo.html

a aj na tejto sa veľa dočítate
http://www.tehotenstvo.academy.sk/
2. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite je dobrý pohyb, najmä prechádzky, ale ja som sa bála z dôvodu
prvého neúspechu tehu...
všetko s mierou :wink: nič nepreháňať a nesiliť...
2. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k Olajosovi?Ja k Cifarymu....vela ludi nadava aj na jedneho aj na druheho....no moc tu na vyber nemame :unamused:
aha tak u teba to bolo trosku ine......to radsej ano....ja dost zvyknuta na sport a nechcela b som vyjst z cviku,ale tak jasne,ze diettatko je prvorade......len neviem ci teda dr. vie co hovori.....ze je to v pohode.....
2. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite ja som tiež názoru že pohyb je dobrý pre bábatko aj pre budúci pôrod, určite prechádzky a zvlásť teraz ked už svieti slniečko takže určite.ja som zvažovala či mam dalej lyžovať kedže robím v Jasnej ale moja polovička mi to zakázala.ale určite ved ani ja spadnúť nemusím ale nejaký blbý poliak do mna vrazí tak by som to neriskovala
2. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati...tak to urcite...citala som,ze lyzovanie je jedno zo zakazanych aktivit v tehulkovstve.... :wink:

a mas pravdu...tento cas bude na prechadzky ako stvoreny..... :wink:
2. apr 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok