Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

poseidonka
22. apr 2009

katren a čo ukázalo sono??? či ešte je skoro asi však??? 😉

katren
22. apr 2009

sono ukazalo taku krasnu bublinku, mala 6,8 mm, ale plod este nebolo vidiet, preto o tie 2 tyzdne sa mame ukazat...vlastne uz o tyzden

poseidonka
22. apr 2009

tak super ja idem na kontrolu zajtra takže budem múdrejšia 🙂

juvimail
22. apr 2009

mna by ohladom toho kalendara zaujimalo co vtedy ked su dvojvajecne dvojcata a kazde ineho pohlavia 😀

katren
22. apr 2009

no ja sa neviem dockat toho buduceho piatku.....ja by som chodila na sono stale 😀

poseidonka
22. apr 2009

inak kočky ako to počítam tak to počítam, ja som mala byť podla toho kalendára chlapec a moj brat dievča, ale na toho dalsieho to sedí 😀 , takže berte to ako pobavenie

poseidonka
22. apr 2009

juvimail: ozaj, mam na teba otázku v koľkom týždnu si ich už videla???na tom sone, čo máš v albume,,,a v koľkom týždni ti povedal, že budete mať gemini 😀

valhali
22. apr 2009

katren, tebe bolo vidno este len gestacny vacok? mne pred tyzdnom lekar napisal,ze CRL 6mm a CRL je embryjko,tak nasa mala fazulka ma uz 6mm 😵 No a dnes uz ovela viac, lebo odvtedy presiel skoro tyzden 😎

poseidonka, mas pravdu, ten kalendar je fakt iba na pobavenie,lebo prveho som mala mat chlapca a mam dievca 🙂
Inac to je blud ta tabulka, podla nej kazda zena na planete napr.30rocna pocne v januari syna? A to potom vsetky 30rocne na celej zemi, v septembri budu rodit iba chlapcov? Trochu hlupost,podla mna. 😀

valhali
22. apr 2009

katren o tyzden uvidis, aku krasnu babiku tam uvidis a urcite uz aj so srdieckom 😅

poseidonka
22. apr 2009

valhali::: ved jasan, ja sa smejem tiež, ale aspon to upokojí tie ktorým vychádza to čo by chceli, nežijeme predsa v 18 storočí aby sme na niečo také verili,,, vieme ako to funguje 😅 a záleží aj na žene aj na chlapovi a vôbec najviac podla mna záleží na spermiách

jahody11
22. apr 2009

aspon mame néjaku zabavku 🙂 este 6 hodin a utekam domov na vychod 🙂 uz sa tesim na tie stresy okolo svadby 😀 😀

valhali
22. apr 2009

poseidonka 😀 moja rec 🙂 jasne,ze zalezi hlavne na tom,ci to je spermia X,alebo Y. A od toho,ci je tutu mutu pred ovulkou,alebo v case ovulky...a este na plno dalsich faktoroch a sak mi vieme,ako to funguje,ako pises 😉

katren
22. apr 2009

valhali, ved ja sa taaaaaak tesim, ze co uvidim....

poseidonka
22. apr 2009

kočky čo myslíte kedy už bude vidno babetkovca na sono??? koľký týždeň???

valhali
22. apr 2009

poseidonka, ja som bola min.tyzden v 7tt a uz malo babatko 6mm a uz bola aj akcia, tak o tyzden by ti to malo byt vidiet

poseidonka
22. apr 2009

valhali::dakujem za odpoved veľmi si to vážim 🙂

jahody11
22. apr 2009

babky, ja som videla svoje babo az v 18 tt, lebo moj doky mi ho nikdy neukazal 😢 ale potom to stalo zato, ja som sa nemohla vynadivat ake bolo krasne 🙂 🙂 🙂 🙂

katren
22. apr 2009

tak to sa tesim aj ja....neviem sa dockat toho buduceho piatku,. ked tu pisete, ze bolo vidiet aj akciu 😀

poseidonka
22. apr 2009

kočky ja idem zajtra ku lekárovi, ja sa tak teším, dufam, že uvidím viac ako bodočku 😉

katika82
22. apr 2009

ahojte tehulky,
tak aký máte dníček? ja zasa oddychový lebo mám stále nízky tlak a cítim sa nejaká malátna, neviem či mam dokymu zavolať či to môže nejak ovplyvniť alebo ani nie.

katren ten žltý výtok je počas tehotenstva takže sa neboj určite to nieje od ľaku. ja ho mám dokonca taký silný že musím nosiť intimku inak by som sa cítila stále mokrá. vraj to pomaly prejde ale je to individuálne niekomu ano niekomu nie. vraj je to častý príznak tehu

nebojte sa určite uvidíte faše fazuľky ja idem až za dva týždne ale to už budem 12tt+3 dni takže dúfam že drobec už bude dosť veľký a v poriadku prejdeme do 2 trimestra. ale tiež sa už neviem dočkať

katren
22. apr 2009

no ja nosim intimku stale, tak som videla aj predtym, ze take nieco mam, ale od toho laku tam bolo jednorazovo trosku viac 😒
ale sama som sa zlakla tej ziarovky ako keby som ducha uvidela...

sakura77
22. apr 2009

v tehu je normos taky trocha vytok

jahody,jak to ze to doktor neukazal babo,by som mu nieco povedala teda-pri prvom som chodila tak mal len on taky monitor,vzdy som tam natahovala krk aby som videla-tak mi to vzdy natocil,teraz som bola milo prekvapena,oproti tej posteli na ktorej lezim je na stene velky plazmac a tam to krasne vidis,tak to uz je super teraz
ja neviem,ti niektori lekari to ozaj beru ako rutinu,ale mali by chapat,ze pre nas je to maly zazrak a chceme to vidiet!

mirip
22. apr 2009

priesvitný, ako mlieko alebo trolilinku dožlta výtok v tehotenstve je normálny a s pribúdajúcimi tt je ho aj stále o čosi viac 🙂

jahody11
22. apr 2009

veru,mne premokne niekedy aj intimka... 😖

teraz uz mam aj prisvitnu tekutinu v prsiach ale objavi sa iba ked stlacim bradavku 😀

mirka333
22. apr 2009

ahojte, tak ja som včera tiež videla bublinku 🙂 , strašne som sa bála aby bolo niečo vidieť,ale našťastie všetko je tak ako má byť a o dva týždne ideme na kontrolu,na srdiečko, už sa neviem dočkať...doktorka povedala, že je to na taký 5-6tt, ale podľa menzesu mi to nesedí, malo by to byť o čosi viac, kedže som mala naposledy 6.3. oni to možno ináč počítajú, neviem...
všetkým tehuľkám držím palce
🙂

lydia22
22. apr 2009

ahojte, čo sa týka výtoku tak ten mam od začiatku tehu - teraz som v 32tt a mam ho furt ale pokial to ma normalnu farbu a netmavne je to oki.

jahody11
22. apr 2009

ahoj lydia, ty uz si na MD alebo este robis?

lydia22
22. apr 2009

ahojky jahody na matersku idem od 1.5 tak už sa teším že nebudem obmedzovaná vychádzkami, na PN som kôli zamestnaniu lebo prepušťali ale ja som v ochrannej lehote.
držím palce v sobotu uvidíš ako rýchlo to zbehne.

katika82
22. apr 2009

baby chcem sa opýtať či ten môj nízky tlak nemôže byť nebezpečný pre bábo

lydia22
22. apr 2009

katika82 čo ja viem tak horšie by bolo keby si mala vysoký tlak ale ak chodíš pravidelne do poradne a tvoj doktor o tom vie tak by to malo byť v pohode je na nom čo ti povie, či ti na to niečo da.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre