Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

slovakia13
8. júl 2009

katika
boli ta zadok,ze si nmozes ani sadnut.....najhorsie to je ked nemozes ist dlhsie na toaletutu 😝 mozes aj trosku krvacat.....

katika82
9. júl 2009

slovakia dakujem aspon mam predstavu,
dúfam že to nebudem musieť zažiť.

tintiniacik
9. júl 2009

Ahojte babulky mám jeden den pred menstr. s tým že som nevydržala a spravila si test a boli tam // tak mi poradte kedy ist k doktorovi alebo neviem som s toho uplne mimo 😀

garonka
9. júl 2009

tintiniacik
ahooooj vraj odporučaju počkať ešte týždeň alebo dva......aby ťa lekarka neodbila, že nič zatiaľ nevidieť ..........a k // gratulujem 😉 😉 😉

katika82
9. júl 2009

tintiniacik gratulujem je to super pocit žeee??
no určite počkaj tak kým budeš cca aspon v 6tt to by už malo byť vidno biť srdiečko aj ho počuť. ale každý lekár je iný niektorý ťa odbije že príde ked budete v 8tt iný ťa vezme aj v 4tt ak máš dobrého lekára o ktorom vieš že ťa neodbije tak kludne choť. ale teraz ti aj tak nepovie isto že si tehotná lebo na ultravuku ešte nič nebude vidno maxiálne gestačný váčok aj to podla toho kedy si otehotnela v cykle.podla toho kedy si mala ovuláciu.

počíta sa to od prvé dna poslednej ms tak ti výjde v ktorom by si mala byť týždni ale je to len cca presne ti to povie až okolo 12tt
tak držíme pršteky nech všetko prebieha dobre.

smajli
9. júl 2009

ahojte:o)
a gratulujem tintiniacik

monika131
9. júl 2009

Ahojte babenky.

tintiniacik - tak Ti gratulujem mamina. K lekárovi choď tak o 1 až 2tt, vtedy by už malo byť vidno srdiečko.

katika - tak si dala drobčekovi lekciu z výšky. A naozaj bol celý čas kľudný?

klauduška - nie, tie fotečky som ešte nepridala, doma sa totiž neviem dokopať k PC. Ale snáď sa mi to už podarí. Dúfam 😒 Ináč ako sa dnes máš? Máš nejaké novinky?

klauduska
9. júl 2009

Ahojte tehulky!!!

tinti...gratulujem a prajem krasne tehulkovanie bez problemov.... 😉

moni...dnes vyborne,je u nas krasne slnecne pocasicko,ale take prijatelne,ze nie je taky hic,takze sa teskam,ze sa da aj po vonku chodit.... 😎
A k tym foteckam Ta budeme musiet asi dokopat,ze babenky??? 😀
Ja som vcera aj zasadla doma k PC,ale akosi nam blbne coraz viac,vypina a restartuje sa sam od seba,hocikedy, tak asi poputuje do opravy.... 😒 Zase nejake peniazky necakane odidu... 😠

A vy ako dnes?Citite sa ok?drobcekovia kopu???

tintiniacik
9. júl 2009

Baby ja som s toho uplne mimo este som to nepovedala ani priatelovi asi až večer ked prídem s práce dufam že do vtedy vydržím

klauduska
9. júl 2009

tinti...a bolo to Vase planovane babatko???Urcite mu to oznam osobne a mas cely den na to vymysliet akym sposobom.... 😉

monika131
9. júl 2009

Klauduška - tak aj u nás je dnes pekne slnečno, ale nie je horúco. Taký celkom príjemný deň.

Len ma prosím nekopte, lebo nebudem vedieť v robotke sedieť na zadku. Sľubujem, že tie fotečky si už dám do toho albumu. 😀

Tintiniacik - len kľud, aby si sa zbytočne nerozrušila. Ja som manželínovi volala hneď ako mi vyšiel pozit.testík. Ja by som to teda nevydržala. My sme sa totiž pokúšali o bábätko dlhšie, takže som mu tú správičku hneď volala.

Klauduška - ten náš malý drobec sa už začína ozývať každý deň, ale zatiaľ iba večer, keď obaja s manželínom ležíme pri telke a najväčšia sranda je vtedy, keď sa pohne vždy, keď má manžel ruku na brušku. Aj včera sme sa smiali. Ja som ho hladkala a nič a manžel mu hovorí: Počkaj ja Ťa pohladkám a on Ti vtedy tak jemnúčko kopkal, akoby sa tešil z toho, že ho ocinko hladká. Bolo to fakt veľmi milučké. 😅 😅 😅

katika82
9. júl 2009

tini určite to bude pre neho prekvapenie krásne ak ste bábo už chceli a ak aj ešte nie uvidíš bude rád ako každý chlap že bude mať potomka.

klaudy no môj drobec už kope ale tak len občas najviac kope večer.ale neverili by ste, večer ked sa mu ocino prihovoril včera že dobrú nôcku drobček a nehnevaj maminku a ideme pekne spinkať normálne prestalo kopať a bol klud. ja som nechápala on ma vačší vplyv na toho drobca ako ja 😲 😲 😲

klauduska
9. júl 2009

Takze z tychto Vasich prispevkov vyplyva,ze ti nasi chlopi maju na nich vacsi vplyv... 😅 😅 😅 No predstavte si....U nas je to asi presne naopak.....kopka vacsinou vtedy,ked som sama a mam tam ruku ja a ked prilozi mangel,tak kopne asi "az"raz" 😒 ...Ale ved nevadi,este sa nakope.....

A tiez kopka hlavne vecer,ked si lahneme na postel a pozerame telku.... 😉 Ale dost aj v robote,ako sedim...tak sa len usmievam.... 😎

katika..Teba som sa chcela spytat,my mame tusim rovnaky termin poslednej mrsky..menil sa Ti nejako datum porodu?V pase Ti uakzuje 13.11...plati to?Takyto Ti urcil aj dr.?A podla sona mas nejaky termin?

smajli
9. júl 2009

tak ked sa tinti tesis,tak sa tesime s tebou a ked je babo planovane,ze sa bude tesit aj on,tak to sa mozes tesit na vytesovaci vecer,pekne si to uzite :o))) juj ja by som mala dlhy den az do vecera vydrzat a nepovedat,ale tiez by som cakala na osobne stretko...,mne to vislo tak,ze som robila test v sobotu...tak sme boli obaja doma... robila som si test na prvy den meskania ( 🙂 nedockavost ) a rano ledva sme mali rozlepene oci :o) taaaak som sa tesila :o))))))

po tom,co mi bolo minulu noc zle,som vcera nezjedla nic sladkeho za cely den,aj maces som si kupila nech ma menej pali zaha a toto som jedla k veceru,ked som bola po osmej hladna... a viete jak sa dobre citim ? klop klop klop... stop prejedaniu sa a tolko sladkemu... hoci ma vcera este nafukovalo...,ale dnes je uz lepsie...zatial :o) citim sa tak lahko:o))) ani dnes nechcem nic sladke:o) ani nic,co nafukuje...

vcera mi bolo dajak tak cudne od tlaku,ze mi bolo 10 minut dobre,10 minut zle... asi to pocasie... abo ktovie aky stupen bio to bol... mne je zle ked hlasia jednotku...

v sobotu sa chystame do Kezmarku na stretko kamaratiek zo skoly... je tam ta vystava europskeho ludoveho remesla..tak sa tesim (netesim) nech nam to vijde po troch rokoch to stretko,a dufam,ze mi bude dobre... a som zvedava,co spravi ta 2-hodinova cesta autom... este som tak dlho necestovala s takym bruskom...

smajli
9. júl 2009

a pridavam sa s kopkanim baba ku klaudy... tiez nase kope,ked muzik ruku na brusku nema :o)) ja mam pocit,ze ked kope a zacneme sa rozpravat,ze aha kope,pod dat ruku... tak ze zacne nacuvat babo a je po kopkani...
:o) ale cez den sa vlnii jedna radast... tiez ked sedim a kopka tak som vysmiata od ucha k uchu...

klauduska
9. júl 2009

smajli,tak teraz uz asi priblizne vies co ti robi dobre a co nie,co treba papkat... 😉 Aspon sa vyhnes tym "stavom"...

Mne zasa chuti a veru to aj vidiet uz trosku na vahe,ze sa svihom dviha nahor... 😒 No nevadi,vzdy lepsie ako keby mi ma byt stale zle,bolet zaludok a mala by som grckat,nie?

Inak smajli,aj mne bolo vcera divne,uplne malatna som sa citila a tak sme si tu vcera vsetci merali tlak a veru mala som ho nizky.... 😒 Tak povinne kavicka,ale akosi to nepomohlo,az vecer som bola ok,ked uz aj vietor pofukoval....

katika82
9. júl 2009

klaudy no ja som mala poslnú mrchu 9.2 a termín mi povedal najskôr na 9.11 a teraz na 8.11 v pase mi to zle ukazuje. takže máme zatial toho 8 tak uvidíme najblišie čo povie.
a ty máš kedy termín

klauduska
9. júl 2009

ja som mala poslednu mrchu 7.2 a podla nej mi termin vychadza na 14.11, podla sona na 19.11 a podla prvych pohybov na 28.10...tak neviem a netusim.... 😒

emilly821
9. júl 2009

ahojky maminky 🙂 🙂 🙂 straaasne dlho som tu nebola a vy ste tu zatial popisali 20 stran 😝 teraz nemam cas vsetko precitat, tak vam len nieco napisem... citat budem az neskor 😉
ako sa mavate? ja sa uz zasa pomaly balim. v pondelok letim naspat do egypta. ide so mnou aj mamina, tak sa teraz tej cesty bojim menej, ked nejdem sama.
a mala som zapal priedusiek, no hrozne 😢 zacalo to horuckou 38,6 ☹ ☹ ☹ strasne som sa bala o malinku, ale nastastie horucka na druhy den ustupila, ale zostala nadcha a hnusny mokry kasel 😖 doktorka mi dala Bioparox a detsky Nasivin do nosa. ale som sa bala si davat tie antibiotika, tak som sa liecila len cajikom, medom a citronom. ale nejak to nepomahalo, tak som si nakoniec ten bioparox par dni davala. tak dufam, ze to bude ok, snad doktorka vie, co robi. no teraz to uz je lepsie. len ten kasel mi stale nechce prejst.
malinka inak kopka, teda hlavne vecer - sa smejem, ze to je fakt mala egyptanka, ked uz teraz vedie nocny zivot a cez den spinka 😀 😀 😀 a hlavne sa vzdy rozkope, ked da manzel ruku na busko. je to take zlate 😵 😵 😵
tak vam prajem krasny den aj vikend a ozvem sa zase potom v pondelok. uz z hurghady 😉 papa majte sa

tintiniacik
9. júl 2009

jááááááj ja som s toho úplne mimo bola som sa naobedovat nic som neziedla tak som spravila pre istotu este jeden test a zase // tak to bude asi na 100% neviem sa s toho akosi spamatat. Volala som doktorovi že kedy bvy som mohla prist tak ma objednal až na7.8.2009 tak hadam nejak do vtedy vydržím

katika82
9. júl 2009

tinik no vidíš tak to je super že sa to potvrdilo už druhý krát

to že ťa lekár objednal až na toho 7 je v pohode to budeš tak akurát v nejakom 8tt takže už budem vidieť malého drobčeka. oni nechcú nejak skôr objednávať už vedia s určitosťou mamine povedať či je to normálne tehotenstvo a vidno biť srdiečko. keby si išla skôr potvrdí ti to len z krvi a aj ta by si bola zasa mesiac nervozna že či je všetko oki.takto sa teraz budeš šetriť a tešiť sa z toho hlavne dávaj na seba pozor aby sa niečo nestalo.

slovakia13
9. júl 2009

katika82
mas termin v rovnaky den ako ja 😀

katika82
9. júl 2009

vážne to je super konečne niekto kto má rovnaký termín

tintiniacik
9. júl 2009

Ahojte babulky.Tak uz som mu to povedala bol velmi prekvapeny a stastny tak som strasne rada s takej reakcie a som stastna🙂

smajli
9. júl 2009

to som rada tintiniacik,je to skvele,teste sa 🙂

tehulky,mna zase boli brucho... hore zaludok... zeby zase nejake nevolnosti...? vsak som sa ani neprejedla,ani sladkosti som nejedla,len mi je divne... ani nemam chut nieco zjest,aby nebolo horsie... a prejedenie to nie je... ,ktovie z coho to je... ☹ nic ine neostava len o vydrzat...,tak ako ked su na zaciatku tehu nevolnosti... ,snad zajtra bude lepsie...

ale malicke babo kopka...,boli sme sa prejst v lesiku a sadli na kofcu... akurat ked som hovorila muzikovi,ze nase babo najskor spinka,ze sme ho uspali... tak sa mi zacalo vlnit brusko jedna radost akoby babo chcelo povedat,ze kdeze,nespi,pocuva nas... 🙂

tak co... je mi blbo na zaludok ale prezijeme to.... zatial ma grcat netaha 😀,musim si z toho robit srandu.... 🙂
tak dobru noc :o)

katika82
10. júl 2009

ahojte maminy

smajli je možné že ti už viacej tlačí drobec na žalúdok a preto ti býva zle
mna tiež občas bolí bruško občas aj tvrdne ale nieje to tak často

luka04
10. júl 2009

Ahoj Klaudi 😉 ako sa mame??? drobec poslucha?? kedy ides znovu na sono?? ja idem dnes na 4D do Hlohovca..tak sa tesiiiiim 😀

smajli
10. júl 2009

ahojte:o) no mozno je to tak ako hovoris katika :o) teraz akurat mi je fajn:o) ani prilis horuco vonku nie je :o)
zajtra sa chystam do toho Kezmarku:o) aj sa tesim aj som zvedava aka ta cesta a vylet bude:o)

stale viac a viac rozmyslam uz nad kocikom,ze aky si kupit... je toho tolko na vyber...,ale nechcela by som moc drahy... paci sa mi Chicco trio tour 4...ale ten stoji dost vela... ,klaudy ty si mala aky druh vybraty? mala si ho v albume,ale teraz ho uz tam nemas...

:o) 🙂

klauduska
10. júl 2009

Ahojte tehulky moje.... 😉

Dnes som bola v akomsi pracovnom osiali a nemala som cas na MK... ☹ Ale aspon takto zavitam,lebo doma momentalne net nemame resp. PC,lebo sme ho vcera odniesli do servisu,uz sa pre istotu nedal zapnut vobec.... 😠 Dufam len, ze to nebude nejaka extra draha zalezitost,lebo to teraz najmenej potrebujeme,ked setrime na vybavicku a tak....

A vy ako sa mate?Pocasicko vyhovuje?U nas dnes celkom fajn az kym nezacalo liat... 😠

Smajli,tak opat nejake nevolnosti???Moze byt,ze mimi tlaci na zaludok a mas to z toho,nie?

luka...ajoj...tak drzim palceky dnes,budete mat uuuzasny zazitok.... 😉 Urcite nam napis ako ste to prezivali a hod aj nejake fotecky....A potvrd ci to bude dievocka..... 😉

smajli...ja som uplne na zaciatku mala vybraty Jane slalom,ale zistila som,ze je az prilis drahy.Potom sa mi zapacil Cam cortina,ten schvalil aj mangel a velmi sa mu paci,je aj lacnejsi,aj ked nie uplne....a teraz snorim a hladam,lebo sme mysleli,ze ho pojdeme kupit do Polska,ale zatial som nevypatrala kde v Poslku Cam maju....na poslkych strankach som ich nasla...Ale najnovsie sa mi paci ich limitovana edicia-tmavohneda a tu vraj maju len na Slovensku a v Cechach...tak neviem....

http://www.kocarky.cz/vcam-2009/limited-cortina...

to je on,mojho srdca sampiooon...!!! 😀 😀 😀

A vy?Mate uz niektora na 100% vybrany kocik?

Tak sa s Vami lucim a prajem pekny vikendos!!! 😎

katika82
10. júl 2009

smajli mne sa tiež páči ten čo si ho spomínala ten chicco je krásny a v polsku som ho našla a je po polovicku lacnejší ako tu. aj sa chystám do targu do toho obchodu maluszek a vidím že tam kupim asi všetko
kuknite galériu
http://www.maluszeknowytarg.pl/
majú tam veľký výber všetkého

klaudy no ja ešte na 100% nemám ale ked ho kupim už nebude na výber. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre