Som tehotná a myslím si, že mám pásomnicu

pupavienocka
6. jún 2013

Dievčatá som tehotná, v treťom mesiaci a mala som a ešte trochu mám zlatú žilu. Odkedy som tehotná, pribrala som len tri kilá. Teraz som dokonca pól kila schudla, posledné dni cítim svrbenie v konečníku, spaľovanie mám extra dobré, stolicu mám 4x denne a aj v noci mám stolicu, a stále už zo dva týždne v oblasti pupka cítim nejaké pohyby, ale dieťa by to podľa mňa ešte nemalo byť. Nemohol by to byť nejaký červ či pásomnica? Hnačky nemám, a nenafukuje ma.

jania023
6. jún 2013

@pupavienocka urcite nie 😀

katren
6. jún 2013

@pupavienocka tak si chod dat spravit vysetrenie 😉 ......co my tu????

andiekens
6. jún 2013

Haha 🙂 🙂

lussy666
6. jún 2013

@pupavienocka nemohol by to byt cerv?🙂))) sak mohol....🙂 ak mas pocit, ze sa "nieco deje", zajdi k dr....podla mna len zmena, v tehotenstve🙂 ale ved ak sa mas pre to znervoznovat, zajdi k dr. a budes mudrejsia🙂

simca06022011
6. jún 2013

xixi... ja som za prve 3 mesiace schudla 10kig (nie je to preklep, slovom desat kil) a teda urcite som nemala pasomnicu.. pohyby v oblasti pupka budu najskor creva, pretoze ak ides 4x za den na wcko tak pravdepodobne pracuju o 100 6.. ked mas pochybnosti chod k lekarke...

andrik78
7. jún 2013

Pohybujú sa ti čreva a svrbí ťa zlatá žila. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre