Som v 14. týždni a som nachladnutá. Čo robiť?

lusyja
5. okt 2013

Drží ma to už druhý týždeň vyskúšala som všetky recepty starej matere 🙂 naparovala som sa týždeň ležím v posteli a stále ma to drží ☹

radlinka
5. okt 2013

Skus sa ist poradit k lekarovi, nech ti spravi vyter nosa a hrdla, ci nemas nejaku bakteriu a naordinuje nieco, co ti pomoze sa z toho rychlo dostat. Pamatam ze som brala homeopatika aj na prechladnutie aj kasel ale ked som potrebovala ATB v stave ked sa nic ine nedalo robit, tak som si vybrala Bioparox (do nosa aj hrdla) a tiez tabletky. Hned mi bolo lepsie a obaja sme netrpeli. Takze drzim palce a skore uzdravenie (skus aj cibulovy caj alebo tie homeopatika z lekarne).

sintea
5. okt 2013

Mna chytilo pred dvoma tyzdnami hrdlo a dutiny. Jedla som vela pomarancov a nasadila si Osciloccoctinum kazdych 6 hodin jedna cela ampulka, plus cez noc kvapky do nosa, ked uz sa mi nedalo dychat. Teplotu som ale nemala, takze sa to dalo zvladnut a pila som caj z lekarne na prechladnutie s vitaminom c. Pomohlo. Drzim palce, nech ste zdravi cim skor. 🙂

bianka0111
5. okt 2013

ahoj, ja som bola presne ako Ty...a nie a nie zbavit sa toho...vždy ked niekto kýchne ochoriem...jediné okrem čajov som si dávala paralen...ležala a potila sa, potom som si kupila Imuno Activ akut...a do dvoch dní som bola dobre, teraz mám dcérku choru, a zas si dávam z toho dve tabletky, je to s obsahom vitaminu C a na obnovu a posilnenie imunity...vyskušaj..rýchle uzdravenie

m_ij_ka
5. okt 2013

poraď sa s lekárom, určite ti odporučí nejaké homeopatiká, ja som ich v tehu tiež užívala

simonka121
6. okt 2013

Ahojte ja mám podobný problém,,, som v 13. týždni tehotenstva a niečo na mňa lezie,,,začína ma bolieť hrdlo,,, tečie mi z nosa,,, viete mi nejako poradiť,,, čo by som mohla užívať???? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre