Som v 16. týždni a mám kŕče od včera večera v bruchu

19. dec 2020

Caute máte niektorá skúsenosť? Som 16 týždeň a od vcera vecera mám krce v bruchu také zvláštne... Kus miernejšie jak pred menštruáciu (mala som strašne silné...) ale je to dost nepríjemné... Mám ist na pohotovost, ci ma tam vysmeju?

zuzka1_zuzka1
19. dec 2020

Vždy radšej ísť zbytočne ako neskoro, to mi vždy povedala doktorka... Takže radšej chod 🙂

autor
19. dec 2020

@zuzka1_zuzka1 ďakujem... Pôjdem, ja som zdravotník, robim v nemocnici... A viem, ze lekari nemaju velmi radi takých co tam chodia s malickostami...

zuzka1_zuzka1
19. dec 2020

Jasne chápem, ale v takomto prípade ti môže byť jedno čo majú radi 😉

nikpa
19. dec 2020

Ja som tak v prvom tehu prisla s krcami na pohotovost a ked sa ma sestrička opytala co som jedla, vtedy mi svitlo, kyselu kapustu 🙈 hanbila som sa ako pes ale uz som si potom davala pozor. Dufam, ze aj u teba to bude len podobna hlúposť. Ale tiez som názoru, ze radsej ísť dvakrát zbytočne ako niečo zanedbať.

diaalex
19. dec 2020

Chod na pohotovosť 🙂 blbo to znie, ale je to ich práca. Nie že si niečo budeš neskôr vyčítať 😉

autor
19. dec 2020

@nikpa nic som take nejedela aby ma naduvalo.... Ale strasne nepríjemné to je a neviem odkial idú tie krce... Ci to je gynekologické alebo skor creva...

katkamatka7
19. dec 2020

Ak sú to kŕče, ktoré možno nazvať tzv. poslíčkami, Tvoja maternica sa pripravuje. Mne predpísala gynekologička magnézium a kŕče ustali. Neboj, nevysmejú Ťa. Radšej ísť ku odborníkovi, aby starosti vyvrátil a zase, ak niečo nájde, čo treba riešiť, vieš, že si nič nezanedbala. Prajem veľa zdravia a sily 🙂

nika82
19. dec 2020

aj moja sesternica mala krce, krvacala a cakala do rana len uz bolo neskoro a to bola uz v 6 mesiaci

majamat
19. dec 2020

tak ako?
ja som tiez zdravotnik a tiez viem, ze to dr. nemaju radi,a le maximalne ti zostane neprijemna spomienka na nejakeho posahaneho dr, ktora ta nijak trapit nebude. no ak nic neurobis, tak mozes mat vycitky do konca zivota.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre