Som v 2. mesiaci počas kloktania som prehltla slanú vodu

7. nov 2021

Baby pomoc. Som tak vystrašená. Som tehotna v druhom mesiaci. Som chorá a teraz som si kloktala hrdlo so slanou vodou a prehtla som to raz :( nemôže to uškodiť bábätku? 🥶🥶🥶

pribinak
7. nov 2021

To vážne? Ako glg slanej vody môže uškodiť embryu?
Skôr by som sa obávala choroby

vahcaac
7. nov 2021

Neboj sa 🙂 neuškodí. Prijemne tehulkovanie a malo stresu ❤️❤️❤️

autor
7. nov 2021

@pribinak Dakujem zľakla som sa 😥
@vahcaac Dakujem ti veľmi pekne 🙏

vahcaac
7. nov 2021

Ja som tiež takto všetko riešila, takze ťa chápem a ak ti môžem dať dobrú radu, tak sa nechytaj takýchto hlúposti, lebo budes mat veľa stresu v tehotenstve a to je oveľa horšie. Ale rozumiem, že sa tých maličkosti chytáš, tiež som to robila. Teraz som už 23 tt a som už celkom uvoľnená

lalenka33
7. nov 2021

Prepáč, ale ty v tehotenstve nepiješ vodu ani nesolíš jedlo? Či z akého normálneho dôvodu by mala uškodiť voda so soľou? Ešte pochopím, keď niekto zje niečo plesnivé, pokazené alebo surovú rybu či take niečo, ale voda so soľou čo bežne denne používaš?

sapetka
8. nov 2021

Bude si plavat v mori😉

belllinka
8. nov 2021

Utekaj hned na pohotovost!

marianarem
8. nov 2021

Asi prebytkom informacii, alebo neviem cim, sa vytvara v tehotnych zenach dojem, ze su permanentne ohrozene. Aj keby nevychadzali z domu a jedli len suchy chlieb, tak stale sa mozu v spanku otocit do zlej polohy a ublizit dietatu.
Ja si myslim, ze priroda to ma vymyslene tak, aby zdrave, nerizikove tehotenstvo prezilo bezny zivot bez extra velkych obmedzeni 🙂 Inak by sme tu my, ale ani ine cicavce, nevydrzali az doteraz.

daom
8. nov 2021

Skutocne sa toto pyta dospela zena?

belllinka
8. nov 2021

@daom IQ národa letí rapídne dole 😂

danica2711
8. nov 2021

ty si tá, čo sa zľakla, keď vdýchla vodu, či aká kravina to bola? Nabudúce sa pri takejto katastrofe najprv zhlboka nadýchni, počítaj (ty aspoň do 100) a potom skús zapojiť zdravý rozum a reálne zhodnotiť situáciu

autor
8. nov 2021

@vahcaac Dakujem

autor
8. nov 2021

@sapetka haha Vdaka 😇

autor
8. nov 2021

@marianarem máš pravdu, ani neviem prečo som sa zľakla

autor
8. nov 2021

@danica2711 akú vodu? O čom pises?

tomikejt
8. nov 2021

Joooj ty si aká zlata, to je tvoje prvé tehotenstvo že 😊 neboj nič sa nestane ❤️

autor
8. nov 2021

@tomikejt áno prvé🙂 Dakujem 🍀🥰

nikpa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka5161
8. nov 2021

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

evulincula
8. nov 2021

toot je tvoje prve tehotenstvo? lebo inak si tuto otazku vysvetlit neviem, ale mozes byt kludna, glg slanej vody neohrozi nic.

marianarem
8. nov 2021

Je to normalne, ja som bola zo zaciatku tiez vyplasena. Neskor mi to ale uz prislo absurdne, aby naozaj na kazdom rohu cihalo na tehotnu zenu nebezpecenstvo. Pomaly kazdy den sa mi niekde objavila informacia, co vsetko moze sposobit potrat a predcasny porod. Naozaj, aby som sa tomu vsetkemu vyhla, tak najlepsie jest iba suchy rozok, pit vodu, tehotenstvo prelezat (ale iba na pravom boku!) a chodit len na zachod 🙂 Uz ma potom tie informacie akurat stvali.
Drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 🍀

riderka1
9. nov 2021

narodí sa ti morská panna 🧜‍♀️ alebo Aquaman, ak to bude chlapec.. ty sa máš 😁👌🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre