Som v 24. týždni a pravá strana bruška je tvrdšia ako ľavá

12. aug 2020

Ahojte, som v 24tt a pravú stranu bruška mám stále takú tvrdšiu ako ľavú. Je to v poriadku?

denden77
12. aug 2020

mozno mas bejby na pravej strane 😊

autor
12. aug 2020

@denden77 keď práveže cítim kopančeky aj v pravo aj vľavo. 🤔

denden77
12. aug 2020

este ma vela miesta 😊

jaskolka
12. aug 2020

Ja tiež tak mam, babo je viac vpravo "vtlacene" možno ťa nielen kopka nozkami, ale aj hlavou sa naťahuje, laktami a päsťami vie "dat šupu" čiže jednoducho v celom bruchu to cítiš

autor
12. aug 2020

@jaskolka tiež mas? Ja už neviem bola som včera u dr lebo ma pichá vpravo v podbrušku stále a ona že vyzerá byť všetko v poriadku. Tak si to stále chytám tam a aj som jej povedala že sa mi zdá že to mám tvrdšie tam a ona nič neriešila ani nepovedala. Že ak budem mať stále bolesti mám ísť na pohotovosť 🤷 Ach dúfam to je ozaj ok.

jaskolka
12. aug 2020

V tom týždni ma bábätko ešte dosť miesta, ono bude ešte "tancovať" tak po celom bruchu a jednoducho sa mu viac paci prava strana, tiež si hľadá to najpohodlnejšie miesto tam. Keď doktorka vraví, že je to ok, tak zbytočne sa nestresovat

helcanw
12. aug 2020

Ja som to malo rovnako ale na ľavej strane. Stále som tam mala tvrdšie bruško ako na pravej strane. Vždy som sa pýtala či je to ok, prečo to tak je a nikdy nebol problém, akurát drobec preferoval lavu stranu a bol viac natlačený tam. Teraz mi tam pomaly a systematicky lame všetky rebrá 🤦‍♀️

1mina
12. aug 2020

Ja som to tak mala jednu stranu tvrdsiu tiez cele tehotenstvo 🙂

autor
12. aug 2020

@jaskolka
@helcanw
@1mina ďakujem baby, ste ma upokojili. Už mi zostáva len zistiť,čo má to tam každú chvíľu pichá. Zajtra mám aj sono v nemocnici,tak dufam,že natrafím na nejakú dobrú dr 🙏 lebo tá moja nejako ignoruje všetko 🤷

lucinka1988
12. aug 2020

Mala som to presne rovnako, takmer celé tehotenstvo som videla, že jedna strana bruška je viac vyvýšená ako druha, všetko bolo v najväčšom poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre