Som v 25. týždni a mám problémy s dýchaním

veruska1488
26. máj 2013

Som v 25 tt a mám problémy s dýchaním. Keď som to povedala svojmu gynekológovi,tak ma poslal na interné vyšetrenie. Tam mi však povedali,že som úplne v poriadku. Mne sa však stále dýcha ťahšie a ťahšie ☹

piacere
26. máj 2013

môže to byť spôsobené aj nedostatkom železa.... vtedy je typická dýchavičnosť.

zuzi79
26. máj 2013

môže to byť tiež spôsobené tlakom bábätka na bránicu alebo aj pociť ťažoby z nejakých stresov, vtedy je pocit sťaženého dýchania

galaxy
26. máj 2013

aj ja to mám :(

veruska1488
autor
26. máj 2013

V každom prípade by som to mala opäť povedať svojmu gynekológovi. Dúfam,že to nijako neubližuje bäbätku.

heleninamama
26. máj 2013

Aj ja som v tehotenstve zažila okrem iného takéto rádovánky 😀 Po prvý raz to na mňa prišlo v noci a zalarmovala som záchranku, lebo som mala pocit, že sa udusím. Snažila som sa dýchať, ale akoby okolo mňa nebol vzduch. Stávalo sa mi to od 5 mesiaca a skončilo dňom porodu. Nedokázala som výsť poriadne po schodoch a neskor ani prejsť po rovnej ceste. Urobili mi všetky možné vyšetrenia a okrem nízkeho draslíku nič nezistili, čo ma aspoň upokojilo. Pomáhalo jedine nepanikáriť, zastaviť, sadnúť si a pomaly dýchať po igelitového sáčku. A v lete aj neustála fľaša obyčajnej vody - pomaly piť a ovlažovať si tvár.
Takže - kľud, ešte može byť aj horšie, u mňa nasledovalo po problémoch s dýchaním šialené pálenie záhy a kyselina až v ústach.

lienka1701
26. máj 2013

no ako ti vravia baby môže to byť aj tým že bábetko ti moc tlačí a tak sa ti ťažko dýcha...aj ja som to mala ale asi tak len jeden deň...večer ked som si lahla ani zaspať sa mi nedalo....stále akokeby ma niečo tlačilo na pľúca

yasminka137
27. máj 2013

ahojte dievčatá,ja som na začiatku šiesteho a cca od tretieho mesiaca sa mi zle dýcha...rvné výsledky ukázali nedostatok železa,tak beriem opu vitamínov od doktora,ale niekedy to nie je o nič lepšie,až ma chytá panika,keď si predstavím,že mám ísť na poštu a čakať tam v rade,keď sa tam nedá sedieť...mám niekedy problém rovno...teda vystretá stáť a mám pocit po chvíľke,že odpadnem,čo lapám po dychu,ale presne ako píšete...to sa tam len drobček usalašil a tlačí nabránicu,tak len opatrne,fľaša s vodou do ruky a pekne všade pomaly ...držím palce 🙂

brumka
27. máj 2013

@veruska1488 niesi astmatik?