Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 35 týždni a cítim pichanie po cikaní

inessa
26. jan 2013

Baby, ked sa vycikam ,tak ma tak picha akoby vajecnik a nemozem nohou pohnut, ale len na 30sekund a potom je to v pohode. Moze to male na to tlacit? Som 35tt

lucka181980
26. jan 2013

Ano moze ja som mala to iste

inessa
autor
26. jan 2013

@lucka181980 a babo je ok?

denisenko
26. jan 2013

@inessa mne tak tlačilo posledné 3 mesiace...niekedy sa mi od bodavej bolesti v slabinách až nohy podlomili....syn mi vždy chcel volať záchranku.... 😀 😀 😀 ak je dieťatko nízko, alebo akoby nalepené vzadu na chrbte, tlačí na stavce a nervy...a samozrejme..mechúúúúúr....

inessa
autor
26. jan 2013

@denisenko na mechur som si uz zvykla 😀 ale tieto posledne dni je to hroza. hlavne sa bojim, aby som nesla do nemocnice. nechce sa mi tam lezat mesiac. A tvoje s tvojim babom bolo vsetko ok? ze iba tlacilo? no lebo ten moj bude potom asi riadne cislo 🙂

pingu1
26. jan 2013

@inessa kope ta babo... segra mala to iste a na sone jej zistili, ze ju tlaci mala smradocha

denisenko
26. jan 2013

@inessa hej..moj je 2 dni po oficiálnom termíne, a také šidlo....som sa sťažovala posledný mesiac, ani spať som nemohla, lebo sa stále mrvilo, kopkalo....neobsedel ani pol hodinku tichúčko...a taký je aj teraz....hyperakčné šidielko....na chrbátiku ma klince, ležkať nemože...riťku maličkú, sedkať nemože... na rukách sa mrví ako rybka na suchu..... 😀 😀 😀 sa potom nečudujem, že ma všetko dolu pichalo, tlačilo, bodalo......si zo mna urobil telocvičnu.... 😀 😀 😀 😀

inessa
autor
26. jan 2013

@pingu1 no moje kope o 106 😀
@denisenko no pekne, takze sa mame na co tesit 😀

lucka181980
26. jan 2013

@inessa hej je a uz ma 7mesiacov

Tu začni písať odpoveď...

Odošli