Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 38. týždni a popálila som sa

nadaa1
18. nov 2015

Ahojte babenky somv 38 týždni teraz som pražila mäso a ako som ho otáčala vyšpriekol mi olej na brucho hned pod pupkom veľmi som sa zľakla trocha sa mi zlúpala pokožka a má to teraz štípe nič sa nemohlo stáť bábätku ? Dala som si hned zimnú vodu na to a dávam si zimnú servítku stálo sa vám to tiež. Joj mám výčitky teraz :( :(

sabina1975
18. nov 2015

@nadaa1 prepac ale popalila si sa ty nenaliala si si ten ole do maternice max sa ti moze spustit porod ale babo by malo byt o.k. ja som v38 tt spadla na schodoch buchla som si koleno brucho a malu som aj tak nevydurila rodila som v 42 tt

sashinka25
18. nov 2015

daj si na to med alebo olej, lepsie ako studena voda

smoulingirl
18. nov 2015

Myslim, ze babatku viac uskodi stres, ktory z toho mas. Neboj, jasne, ze sa mu nic nestane, popalila si si pravdepodobne len vrchnu vrstvu koze, babo v brusku je dobre chranene. Prosim neber to v zlom co teraz napisem ale "hajde dostudovat ucivo biologie zakladna-stredna skola". Drzim palce a hlavne nestresuj 😉

smatka
18. nov 2015

@sabina1975 Ja so tiež letela zo schodov🙂

meluela
18. nov 2015

@nadaa1 to by malo byt v poriadku

lolitka25
18. nov 2015

@nadaa1 babo kope? Ak mas strach hajde na kontrolu. Drzim prsty

8291
18. nov 2015

Kúp si nato mastný tyl je to to najlepšie na popáleniny krásne sa ti to vyhojí.a bábo je dobre chránené neboj.

henikav
18. nov 2015

@nadaa1 dobre si spravila ked si si to chladila studenou vodou. Neboj babatku sa nestalo nic, to le kvoli tebe, aspon 15 minut chladit studenou vodou a nicim inym, ziaden olej, mast ci med, to si mozes davat neskor na hojenie pokozky, ale po popaleni 15 minut iba studenu vodu

sabina1975
18. nov 2015

@smatka ja som" letela" hore schodmi

bonaqa2013
18. nov 2015

ja som zletela až 2 krát na ľad. tiež som bola krátko pred termínom. Ešte sa mi aj ľudia smiali - že ako som sa zvalila....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli