Som v 38. týždni a som na prst otvorená

zuzuk22
11. dec 2013

Dnes nám dr povedala ze to vyzera uz dobre . Som v 38tt a ze na prst uz otvorená a krcok skrátený a ze aj placenta je uz taka dobre prezreta . Ze ak tatino chce mat predvianočný darček tak mame veľa sexovat 🙂 termín mam 27. 12 . Ake máte skúsenosti za kolko ste šli rodiť ked ste boli na tom ako ja ? Dakujem 🙂 a neviem ani este ci ísť rodiť do lv alebo nr ...

martina05
11. dec 2013

@zuzuk22 jednoznačne choď do NR....a nález je individuálny, ja som bola na tom podobne a nakoniec som skončila so SC, lebo pôrod sa nerozbehol 😔 😔 😔 😔 😔 😔

mmisenka
11. dec 2013

@zuzuk22 ja som mala taky nalez v utorok a v sobotu som rodila 🙂 drzim palce!

simonkazga
11. dec 2013

v piatok mi doktor povedal, že budem určite prenášať, lebo otvorená na špičku prsta, krčok 3,5cm a bábo vysoko - no a v pondelok som porodila 🙂 takže silno individuálne 😀

ematko29
11. dec 2013

ja som takto bola otvorená v pondelok a v nedelu o 12:00sa mi narodila druhá dcerka. 🙂

bosoriak
11. dec 2013

@zuzuk22 Ja som pri druhej bola presne takto a porodila som az po vyvolavacej tabletke v 41+5 🙂 Drzim palce!

mami.sk
12. dec 2013

zuzuk22 no, s takým nálezom môžeš kľudne potiahnuť aj do termínu aj ďalej 😀 ja som už otvorená na 4 prsty , krčok zmäknutý už len 0,5 cm, všetko nachystané aj placenta prezretá. podľa mojej dr. som mala rodiť už minulý týždeň 😀 ďalší týždeň prešiel a ja stále doma a žiadne príznaky 😀 😀 😀

wenka25
12. dec 2013

ja som bola na prvom monitore v 36.otvorena na prst a porodila som v 39.tyzdni.... u kazdej to je ine.

nina2110
12. dec 2013

ja som na tom bola podobne 🙂 hoci ja som otvorená nebola vôbec, plodová voda bola už zelená, čo mi ju čistili antibiotikami a dopadlo to tak, že som rodila v 41tt SC...držím palčeky a nech všetko dobre dopadne 😉

maribell
12. dec 2013

@zuzuk22 ahoj ja som bola tak isto ako ty.. a v 39 tyzdni som bola na kontrole uz som bola na 3 prsty ..lekar povedal ze da krk na to ze do konca tyzdna sa to narodi a mal aj pravdu v ten den o 23:23 mi praskla voda tak sme leteli do nemocnice 😀 a o 2:02 bol maly na svete 🙂 ..a to som mala termin az o tydzen 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre