Som v 4. týždni a krvácam

opatova
18. feb 2015

Som asi v 4 tyzdni 3 testy boli pozitivne menzes meska 12 dni a dnes zrazu vidim na nohavickam krv co to moze byt ..len mi nehovorte ze potrat...

sardinka333
18. feb 2015

Prepáč, ale ja začať krvacať a viem, že som tehotná, tak utekám volať svojmu gynekologovi alebo mu buchať na dvere ordinácie je streda a nie písať prispevok a čakať kto čo povie a diagnostikuje na dialku cez net. Ano potrat to može byť....ale može to byť aj špinenie ked sa vajičko uhniezduje, závisí asi kolko je tej krvi, či je koagulovaná alebo nie. Tuto ti odpoved nikto 100% nedá tak šup na gyndu!

iloveme
18. feb 2015

@opatova mne sa stato presne to iste. Spravila som si testy, boli pozitivne. Vytesovala som sa a potom zrazu krv. Aj ked to nebola jasne cervena krv,skor taka tmava. Utekala som k lekarovi a ten mi tehotenstvo potvrdil. Nastastie to nebol potrat a krvacala som este niekolkokrat do cca 4.mesiaca. Takze urcite chod k lekarovi, potrat to moze byt aj nemusi

jeemima
18. feb 2015

no ak ti menzes meska 12 dni tak urcite nie si este len v 4 tom tyzdni ..tehotenstvo sa rata od prveho dna poslednej menstruacie.... pokial neskor usg neukaze inak........treba hned ist k lekarovi nemusi to byt potrat ...niekt zeny krvacaju na zaciatku tehotenstva ...alebo testy boli falosne pozitivne

piacere
18. feb 2015

@opatova súhlasím, že ak ti mešká 12 dní, tak si v cca 6tt, nie štvrtom.... ak krvácaš jasnou, čerstvou krvou, môže ísť o začínajúci potrat, ale aj odchádzajúci hematóm. Ak ti na tehotenstve záleží, jednoznačne smer pohotovosť (tu už by som neriešila svojho gynekológa, ten ti nevie poskytnúť takú starostlivosť, ako v nemocnici priamo na oddelení). Urobia utz, posúdia, či ide o hematóm a vôbec o zdravé tehotenstvo a nasadia ti injekcie na zastavenie krvácania. V tak skorom týždni totiž môže embryo odísť spolu s hematómom. Zatvor koňa a choď 😉
Držím palce...

kliara
18. feb 2015

Snáď už riešiš s lekárom.

vavrenka
18. feb 2015

@opatova si viac ako v 4.tyzdni, krvacanie nie je dobry znak. sama to citis..urcite utekaj k dokimu.

sibalka21
18. feb 2015

Pokiaľ ti už mešká menzes 12 dní je možné že ide o potrat. Utekaj k lekárovi. Ja som si tým už prešla takže viem o tom svoje. Daj vedieť čo a ako
@opatova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre